mod_vvisit_counterŠį mėnesį:88007
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Gedas Guiskis skina laurus tarptautiniuose turnyruose

2012 m. spalio 24 d. trečiadienis Nr.81 (1225)

Lenkijos Sedlicos m. vyko I tarptautinis Sunkiosios atletikos turnyras, skirtas Jano Havrylevič, ilgamečio Lenkijos tautinio olimpinio komiteto nario ir Sedlicos miesto sunkiosios atletikos klubo prezidento, pagerbimui. Jan Havrylevič buvo geras Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos trenerių draugas. Jo iniciatyva buvo įsteigtas keturių pagrindinių Sunkiosios atletikos klubų turnyras ir pasirašyta 10 metų Venspilio, Čechanovo, Sedlicos ir Klaipėdos sunkiosios atletikos sporto klubų bendradarbiavimo sutartis, pagal kurią per vienerius metus vyksta keturi tarptautiniai turnyrai kiekviename mieste. O šis turnyras bus dar viena papildoma priemonė surinkti geriausius sportininkus ir pasivaržyti Jano garbei. Klaipėdiečiams sunkiaatlečiams didelė garbė, kad taurę laimėjo ir pirmas nugalėtojo įrašas - Klaipėda.

Komandų sudėtis 7 sportininkai - 2 merginos, 2 sportininkai iki 16 metų, 2 - iki 18 metų, 1 - iki 20 metų. Surinkę 2043 taškus taurę iškovojo klaipėdiečiai, 2001 tašką surinkęs Čechanovo sporto klubas užėmė antrąją vietą, gavę 1715 taškų 3-čiąją vietą iškovojo Latvijos Venspilio komanda, 4-ta liko šeimininkų Sedlicos komanda - 1681 taškas, 5-ta vieta - 1443 taškai - klubas UOLKA Ostrov Mazovėcki, 6-ta vieta – 1168 taškai - Marijampolės komanda. Absoliučiu turnyro ir savo svorio kat. nugalėtoju, dvikovėje iškėlęs 355 kg, tapo klaipėdietis Žygimantas Stanulis (94 kg). Mergaitės Aleksandra Stepanova (48 kg) ir Deimantė Piekutė (+69 kg) savo svorio kategorijose iškovojo bronzos medalius. Adomas Kriaučiūnas (77 kg), Laurynas Laurinavičius (69 kg) iškovojo sidabro medalius. Andrius Užkuraitis (94 kg), dvikovėje iškėlęs 311 kg tapo čempionu, o rovimo veiksmu iškėlęs 146 kg pagerino Lietuvos jaunių rekordą. Kitas komandos draugas 16-metis Gedas Guiskis (94 kg) liko antroje vietoje šioje svorio kategorijoje. Dabar Klaipėdos sunkiaatlečiai ruošiasi Europos jaunimo čempionatui, kuris vyks Izraelyje, Elato mieste ir pasaulio studentų čempionatui taip pat vykstančiame Elate lapkričio mėn.