mod_vvisit_counterŠiandien:3202
mod_vvisit_counterŠią savaitę:21746
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:69072
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Iš Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių švenčioniškiai grįžo su keturiais medaliais

2011 m. liepos 13 d., trečiadienis Nr. 50 (1097)

Jau tapo gražia tradicija, kad Švenčionių lengvaatlečiai respublikinėse varžybose visada kovoja dėl aukščiausių vietų.

Šių metų liepos mėnesio 8-9 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių (gimusių 1996 metais ir jaunesnių) lengvosios atletikos pirmenybės. Varžybose rungtyniavo pajėgiausi respublikos miestų ir 28 respublikos rajonų lengvaatlečiai. Taškus komandoms pelnė tik 1-16-ą vietas rungtynėse užėmę sportininkai. Nors šį kartą medalių pelnėm mažiau – keturis, bet komanda pasirodė puikiai. Surinkę 184 taškus ir aplenkę Alytaus (168 tšk.), Marijampolės (134 tšk.) bei visų kitų rajonų komandas Švenčionių Papildomo ugdymo centro sporto mokyklos auklėtiniai rajonų tarpe tapo varžybų nugalėtojais.

Du medalius: aukso bei sidabro 2000 m sportinio ėjimo rungtyje pelnė trenerio Viktoro Meškausko auklėtinės Živilė (9.50,9 min.) bei Monika (9.52 min.) Vaiciukevičiūtės. Abidvi sesutės pagerino asmeninius pasiekimus.

Puikiai rungtyniavo 800 metrų bėgimo distancijoje trenerės Gražinos Michniovos auklėtinė Greta Zubkova įveikusi nuotolį per 2:26,4 min. ir pelniusi bronzos medalį. 400 m bėgimo rungtyje pasiekusi 1:04,3 min. rezultatą sportininkė buvo devinta.

Sidabro medalį trišuolio rungtyje nušokęs 12.42 m iškovojo trenerio Vladimiro Nekrašo auklėtinis Elvinas Brazauskas. Šuolio į tolį rungtyje sportininkas buvo aštuntas – 5.49 m.

Per žingsnį nuo nugalėtojų pakylos 800 m bėgimo rungtyje užėmęs ketvirtą vietą – 2:09,0 min. liko trenerio Raimondo Turlos auklėtinis Andrius Baronėnas. Pakiliai rungtyniavo ir kitas trenerio auklėtinis Miroslav Trecevič, 400 m įveikęs per 55,62 s užėmė 10-ą vietą.

Gerai rungtyniavo ir jaunosios šuolininkės (treneris Vladimiras Nekrašas). Šuolio į aukštį rungtyje peršokusi 1.40 m šeštą vietą užėmė Diana Jonušaitė. Rusnė Tepliakovaitė trišuolio rungtyje užėmė devintą vietą – 9.89 m, o šuolio į tolį rungtyje – dvyliktą vietą – 4.67 m.

Taškus komandai pelnė ir trišuolininkas Stanislovas Čiučiurka – 11.21 m – dešimta vieta bei Romualdas Mažeiko 10.96 m – vienuolikta vieta.

Aštunta 2000 sportinio ėjimo rungtyje buvo Aistė Gailiušaitė – 12.34 min. Šiomis varžybomis ir baigėsi jaunųjų sportininkų vasaros lengvosios atletikos sezonas, prasidės tikros atostogos.