mod_vvisit_counterŠį mėnesį:94418
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Robertas Raketis – Lietuvos čempionas

2014 m. vasario 26 d. trečiadienis Nr. 16 (1354)

Pasibaigė Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo varžybos. Šiose varžybose rajonui atstovavo Adutiškio vidurinės mokyklos sportininkai. Laimėję tarpzonines varžybas Rokiškio rajone Jūžintuose (miestų mokyklų grupė) ir Adutiškyje (kaimo vietovių mokyklų grupė) dalyvavome finalinėse varžybose. Miestų mokyklų finalas sausio 18 d. vyko Pakruojyje. Adutiškiečiai respublikoje iškovojo devintą vietą. Geriausiai startavo Vera Lapšina, kuri iškovojo bronzos medalį.

Vasario 15 d. Kauno Ugnės Karvelis gimnazijoje vyko kaimo vietovių mokyklų finalinės varžybos. Šiose varžybose adutiškiečiai iškovojo septintą vietą. Čempionu svorio kategorijoje iki 58 kg, surinkęs 125,5 taškų, tapo devintokas Robertas Raketis. Kiti sportininkai iškovojo žemesnes vietas. Robertas Raketis išstūmė 2 svarsčius 55 kartus, išrovė 141 kartą. Svarsčių svoris - 16 kg. Sveikiname sportininkus ir linkime gerų startų Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatuose.

Dėkojame Adutiškio seniūnui Arūnui Piršteliui ir Alių durpyno direktorei Aldonai Urbelienei, padėjusiems komandai nuvykti į varžybas.