mod_vvisit_counterŠį mėnesį:88512
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Iš Lietuvos čempionato – su medaliais

2014 m. liepos 16 d. trečiadienis Nr. 53 (1391)

Nors sportininkams, ypač užsiimantiems svorių kėlimu, ištisus metus sunku palaikyti gerą sportinę formą, bet iš birželio pabaigoje vykusio Atviro Lietuvos štangos spaudimo gulomis be spec. aprangos čempionato mūsų sportininkai sugrįžo su iškovotais medaliais. Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg startavęs Romas Turakevičius išspaudė 125 kg štangą ir užėmė III vietą. Svorio kategorijoje iki 105 kg III vietą užėmė Ignas Buinorius, išspaudęs 150 kg. O štai svorio kategorijoje iki 93 kg startavęs Radvilas Rimašius išspaudė 185 kg štangą ir užėmė I vietą.

Vyrų grupėje I vietą, pasiekęs naują Lietuvos rekordą, iškovojo Evaldas Černiauskas, kuris svorio kategorijoje iki 83 kg išspaudė 190,5 kg štangą. Tai jau, kaip minėjau, naujas Lietuvos štangos spaudimo gulomis be spec. aprangos rekordas.

Veteranų grupėje I vietą svorio kategorijoje iki 74 kg užėmė Dainius Juodgudis, išspaudęs 150 kg.