mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:75047
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Kalėdiniame turnyre – „Grifo“ stipruolių pergalė

2015 m. sausio 7 d., trečiadienis Nr.1 (1437)

Gražia komandine pergale 2014 metus užbaigė Švenčionių sporto klubo „Grifas“ sportininkai. Jie „Kalėdinė taurė 2014“ štangos spaudimo gulomis be spec. aprangos varžybose Utenoje surinko 57 taškus ir užėmė pirmą vietą. Antroje vietoje liko pasaulio galiūno Žydrūno Savicko sporto klubas.

Neblogai pasirodyta ir individualiai. Jaunimo grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg Deimantas Zakražauskas išspaudė 107,5 kg sveriančią štangą ir iškovojo pirmą vietą. Toje pačioje grupėje, svorio kategorijoje iki 93 kg pirmą vietą iškovojo ir Radvilas Rimašius, išspaudęs 200 kg. Šioje svorio kategorijoje, išspaudęs 147,5 kg, Ignas Buinorius užėmė trečią vietą, o Eimantas Juodgudis su 115 kg užėmė septintą vietą. Puikiai pasirodė ir Artūras Petkevičius, jaunimo grupėje, svorio kategorijoje virš 93 kg išspaudė 230 kg ir tapo čempionu.

Suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 74 kg Dainius Juodgudis, išspaudęs 145 kg, užėmė antrą vietą, svorio kategorijoje iki 93 kg antras taip pat liko Vaidas Petkevičius, išspaudęs 187,5 kg štangą. Tiek Dainius, tiek Vaidas nugalėtojams nusileido tik po 2,5 kg.

Kaip jau minėjau, sudėjus visų sportininkų pelnytus taškus, sporto klubo „Grifas“ komanda užėmė pirmąją vietą.