mod_vvisit_counterŠiandien:1489
mod_vvisit_counterŠią savaitę:17690
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:93720
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Pabradės sportinio ėjimo klubas iškovojo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurę!

2015 m. vasario 7 d., šeštadienis Nr.10 (1446)

Jau prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos (LLAF) atviros taurės varžybos. LLAF sporto klubų žiemos taurės varžybose, kurios vyko 2015 m. sausio 31 d. Vilniaus lengvosios atletikos manieže, iškovojo LAF taurę ir užėmė prizines vietas:

Pabradės sportinio ėjimo klubas užėmė 1 vietą ir iškovojo LAF taurę antroje sporto klubų grupėje (klubo prezidentas V.Meškauskas); Genadij Kozlovskij – užėmė 1 vietą ir iškovojo LAF taurę 5000 m ėjimo rungtyje (19:50.34, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, treneris V.Meškauskas); Artur Mastianica – 2 vieta 5000 m ėjimo rungtyje (20:35.12, treneris V.Meškauskas); Živilė Vaiciukevičiūtė – 3 vieta 3000 m ėjimo rungtyje (13:38.32, treneris V.Meškauskas); Paulius Svarauskas – 3 vieta trišuolio rungtyje (14.40 m, treneriai K.Šapka, V.Nekrašas).

Živilė Vaiciukevičiūtė buvo apdovanota rėmėjų piniginiu prizu už geriausius šiose varžybose jaunimo amžiaus grupėje pasiektus rezultatus.