mod_vvisit_counterŠį mėnesį:77634
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Lietuvos čempionate iškovojome medalius

2015 m. birželio 3 d. trečiadienis, Nr.52 (1476)

Gegužės 16 d. Šakių Jaunimo  kūrybos ir sporto centre vyko, Lietuvos grappling (imtynių) pirmenybės, kurias organizavo  Lietuvos grappling federacija.

Varžybose dalyvavo 160 sportininkų  iš visos Lietuvos.  Sportininkai kovojo net šešiose amžiaus grupėse – nuo jauniausių ikisenjorų.

Šiose varžybose dalyvavo ir Švenčionių (PUC-Liūto narvas) jaunieji imtyninkai, kurie iš 9 kovų 6 laimėjo. Savo varžovus įveikė ir Lietuvos pirmenybių čempionais svorio kategorijose tapo Augustinas Petrovskis (iki 48kg) ir Natas Burokas(iki 52kg). Svorio kategorijoje iki 56 kg Lukas Kirka iškovojo bronzos medalį. Lukas pirmą kovą laimėjo, antroje kovoje tašku nusileido savo varžovui ir patyrė rankos traumą, o trečioje kovoje, kęsdamas rankos skausmą, pademonstravo dideles valios, kantrybės pastangas ir su komandos palaikymu kovą laimėjęs užėmė trečiają vietą.

Kasparas Masevičius užėmė 7 vietą, o Orestas Jakubovskis 5 vietą.