mod_vvisit_counterŠį mėnesį:92300
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Iš Šakių – su medaliais

2016 m. gruodžio 23 d., penktadienis Nr.96 (1629)

Gruodžio 18 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko atviras Šakių grappling imtynių čempionatas. Tai buvo paskutinis šių metų Lietuvos grappling federacijos renginys.

Varžybose dalyvavo 120 sportininkų iš visos Lietuvos. Sportininkai kovojo net devyniose amžiaus grupėse: merginų U-18, U-10, U-12, U-14, U-16, U-18, suaugusiųjų pradedančiųjų, suaugusiųjų pažengusių bei senjorų.

Šiose varžybose dalyvavo ir septyni Švenčionių jaunieji imtynininkai. Visi iškovojo medalius.

U-10 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 36 kg Mantas Nalivaika užėmė 2 vietą. U-12 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 42 kg Kasparas Masevičius laimėjo 1 vietą. U-14, amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 42 kg Aurimas Dalgeda iškovojo 1 vietą. U-14 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 52 kg Deimantas Gavrilovas užėmė 3 vietą. U-14 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 64 kg Lukas Kirka užėmė 2 vietą. U-14 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 64 kg Natas Burokas iškovojo 1 vietą. U-16 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg. Augustinas Petrovskis laimėjo 2vietą.

Sportininkus pasveikino ir apdovanojo čempionato globėjas LR Seimo narys Kęstutis Smirnovas.