mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:64718
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Iš Latvijos – su medaliais

2018 m. balandžio 25 d., trečiadienis Nr.30 (1754)

Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ sportininkai iškovoja pergales ne tik Lietuvoje, bet su laimėtais titulais sugrįžta ir iš Latvijos. Atvirame Latvijos grapplingo čempionate, kuris vyko Rygoje, U-17 grupėje, svorio kategorijoje iki 68 kg čempionu tapo Natas Burokas, U-15 grupėje antras vietas iškovojo Kasparas Masevičius (svorio kat. iki 56 kg) ir Lukas Kirka (svorio kat. iki 68 kg), o Dominykas Sakovič svorio kat. iki 50 kg iškovojo trečią vietą.

Ten pat vykusiame Baltijos grapplingo čempionate U-17 grupėje, svorio kat. iki 72 kg Natas Burokas tapo čempionu, o kovodamas absoliučioje kategorijoje Natas tapo vicečempionu. Visi iškovoti titulai – tai kruopštaus darbo rezultatas, kuriuo pelnytai džiaugiasi treneris Dainius Burokas.