mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:55649
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Rajono lengvaatlečiai – geriausi Lietuvoje

2012 m. vasario 22 d., trečiadienis Nr.15 (1158)

Vasario 17-18 dienomis Kaune vyko pajėgiausių respublikos lengvaatlečių čempionatas ir jaunimo (1993-1994 gim. m.) pirmenybės. Trečius metus iš eilės, surinkę 5499 taškus, rajonų grupėje nugalėtojais tapo Švenčionių sportininkai. Antrąją vietą užėmė Druskininkų atstovai – 2970 tšk., o trečią – Plungės rajono lengvaatlečiai – 2864 tšk. Varžybose dalyvavo 23 rajonų ir visų respublikos miestų sportininkai.

Komandoms taškus pelnė tik 1-8 vietas suaugusių ir jaunimo bendrai rungtyniavę sportininkai pagal daugiakovės taškų skaičiavimo lentelę. Nors čempionate pelnėme tik vieną sidabro medalį, jį iškovojo 3000 metrų sportinio ėjimo rungtyje Inga Mastianica, įveikusi nuotolį per 13:45,23 min., gerai rungtyniavo ir trenerio Viktoro Meškausko auklėtiniai vyrai. Ketvirtą vietą 5000 m sportinio ėjimo rungtyje užėmė Genadij Kozlovskij – 21:14,2 min, penktą vietą – Deividas Jurgelianecas – 22:43,9 min., septintą vietą – Artur Mastianica – 23:53,2 min.

Labai gerai rungtyniavo jaunimo grupės sportininkai. 3000 m sportinio ėjimo rungtyje visus medalius išsidalino Viktoro Meškausko auklėtinės sesutės Vaiciukevičiūtės. Lietuvos jaunimo čempione tapo Živilė įveikusi nuotolį per 14:23,48 min., sidabro medalį pelnė Monika – 14:34,46 min., o bronzos Gintarė įveikusi nuotolį per 14:40,37 min.

Respublikos jaunimo čempionu rutulio stūmimo rungtyje tapo Mantas Jusis pasiekęs 17.82 m rezultatą (treneriai R.Ubartas, R.Turla). Sidabro medalį 3000 m bėgimo rungtyje pelnė kita R.Turlos auklėtinė Gintarė Zenkevičiūtė įveikusi nuotolį per 10:12,25 min.
Lietuvos jaunimo čempionu trišuolio rungtyje tapo Vladimiro Nekrašo auklėtinis Paulius Svarauskas nušokęs 14.13 m, o kitas trenerio auklėtinis Tadas Ragauskas nušokęs 13.35 m užėmė ketvirtą vietą.

Penktą vietą 5000 m sportinio ėjimo jaunimo tarpe užėmė Aleksandr Poniatajev įveikęs nuotolį per 24:44,71 min.