mod_vvisit_counterŠį mėnesį:92600
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Krepšinio varžybos Adutiškyje

2019 m. balandžio 3 d., trečiadienis Nr.25 (1845)

Kiekvienais metais Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti Adutiškio pagrindinės mokyklos sporto salėje organizuojamos varžybos. Šiais metais tokios varžybos buvo organizuotos kovo 23 dieną. Įvyko krepšinio 3x3 varžybos. Varžėsi 8-9 klasių mokiniai, merginos ir vyrai. Susirinko daug norinčių žaisti krepšinį – virš 100 sportininkų iš Didžiasalio, Dūkšto, Visagino, Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos, Adutiškio užkardos ir kitų rajono bendruomenių. Merginų tarpe visas prizines vietas pasidalijo Mindaugo gimnazijos merginos. Pirmą vietą laimėjo II komanda.

Berniukų 8-9 klasių tarpe pirmą vietą užėmė komanda „Švenčionys I“, antri buvo Mindaugo gimnazijos jaunuoliai, trečia vieta atiteko adutiškiečiams.

Vyrų komandos išsirikiavo tokia tvarka: „Švenčionys-Švenčionėliai“ – I vieta; „Perkūnas“ – II vieta; „Adutiškis II“ – III vieta.

Baudų metimo konkursą laimėjo Aleksas iš Dūkšto. Tritaškių konkursą laimėjo Ričardas Jarošas, o kamuolio dėjimo iš viršaus rungtį laimėjo Simonas Šalna. Naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas žaidėjas iš komandos „Švenčionys-Švenčionėliai“ Robertas Trebnikas. Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos taurėmis, diplomais, o žaidėjai atitinkamos vietos medaliais, konkursų nugalėtojai – prizais.

Nuoširdžiai dėkojame Genadijui Lazdinui, Valerijui Januševskiui, Edvardui Gaidamavičiui, Ričardui Jarošui, Mindaugui Švereikai, Gintautui Šamšūrai, Vismantui Kujeliui, kurie padėjo organizuoti šias varžybas.

Sportininkams linkime sėkmės kitose varžybose.