mod_vvisit_counterŠį mėnesį:89393
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Sėkmingi ėjikų startai

2012 m. birželio 20 d.,trečiadienis Nr.47 (1190)

Valmieroje (Latvija) baigėsi Prezidento prizų lengvosios atletikos varžybos tarp Baltijos šalių rinktinių. Nugalėjo šeimininkai latviai (319), lietuviai liko antri (275), estai - treti (228).

Sportinio ėjimo rungtyje Lietuvos rinktinei atstovavo Genadij Kozlovskij, Inga Mastianica ir Gintarė Vaiciukevičiūtė.

Penkių kilometrų distancijoje, pasiekusi puikų asmeninį rekordą (23:28,52), Gintarė Vaiciukevičiūtė iškovojo trečiąją vietą, Inga Mastianica buvo ketvirta (23:51,27). Dešimties kilometrų distancijoje Genadij Kozlovskij nusileido tik varžybų šeimininkui Arniui Rumbieniks ir su rezultatu 43:06 buvo antras.