Mes turime 211 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:3842
mod_vvisit_counterŠią savaitę:38652
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:15722
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:143249

Apie nuveiktus darbus

2012 m. spalio 3 d. trečiadienis Nr.75 (1218)

Įpusėjus rudeniui, kai jau baigti didieji kaimo darbymečiai, rajono meras Vytautas Vigelis tradiciškai susitinka su rajono gyventojais – lankosi seniūnijose ir didesniuose kaimuose. Meras atsiskaito gyventojams apie nuveiktus darbus. Pagrindiniai jų susisteminti ir išspausdinti knygelėje. Taip ataskaita gyventojams pateikiama jau daug metų.

Susitikimai su gyventojais jau įvyko Svirkose, Adutiškyje, Jakeliuose, Kaltanėnuose. Nepaisant tebesitęsiančios sudėtingos finansinės padėties ir šalyje, ir rajone, džiugu, kad projektai vyko ir tebevyksta. Ypač daug investicijų atiteko Adutiškio kraštui, įskaitant kelio Švenčionys – Adutiškis kapitalinį remontą.

Neseniai „Veido“ žurnalo atliktame tyrime ir pagal daugelį rodiklių sudarytame šalies savivaldybių reitinge Švenčionių rajono savivaldybė nuo praėjusių metų pakilo per vieną poziciją ir šiais metais yra 27-oje vietoje.

„Švenčionių krašto“ inf.

 
Reklaminis skydelis