mod_vvisit_counterŠį mėnesį:89738
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Sėkmingi stipruolių startai

2012 m. spalio 17 d. trečiadienis Nr.79 (1222)

Sėkmingai sporto sezoną pradėjo Švenčionių r. stipruoliai. Dalyvaudami tarptautinėse štangos spaudimo gulomis be spec. aprangos Lenkijoje iškovojo įvairių spalvų medalius.

Jaunimo grupėje, svorio kategorijoje iki 120 kg Tomas Urbanavičius išspaudė 185 kg ir tapo čempionu. Suaugusiųjų grupėje Tomas išspaudė 190 kg ir užėmė II vietą. Jaunimo grupėje, svorio kategorijoje iki 93 kg Radvilas Rimašius išspaudė 182,5 kg ir užėmė III vietą. Suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 83 kg startavęs Evaldas Černiauskas išspaudė 150 kg ir užėmė II vietą. Veteranų grupėje II vietą užėmė ir Dainius Juodgudis.

Sėkmingai sporto klubo „Grifas“ (vadovas ir įkūrėjas Dainius Juodgudis) sportininkai pasirodė ir Žydrūno Savicko rengtose varžybose, kurios vyko Vilniuje, Siemens arenoje. Tomas Urbanavičius svorio kategorijoje iki 120 kg išspaudė 187,5 kg ir užėmė II vietą. II vietą užėmė ir Radvilas Rimašius svorio kategorijoje iki 93 kg išspaudęs 180 kg, o Evaldas Černiauskas svorio kategorijoje iki 93 kg išspaudė 140 kg ir liko penktas.

Svorio kategorijoje iki 63 kg startavusi Justina Maslovskaitė išspaudė 40 kg. Svorio kategorijoje startavęs Evaldas Urbanavičius išspaudė 135 kg.