Mes turime 252 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:1708
mod_vvisit_counterŠią savaitę:6263
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:107608

Nepriklausomo tarybos nario Dariaus Veličkos pareiškimas

2011 m. birželio 11 d., šeštadienisNr. 43 (1090)

Aš, Darius Velička, esu pasirengęs suteikti Vilniaus apygardos prokuratūrai visą man žinomą informaciją apie šaltinius, kuriais rėmiausi kalbėdamas apie tai, ką iš jų girdėjau apie galimus korupcijos atvejus mūsų rajone. Opozicijos kaltinimai mano adresu, kad nepateikiu informacijos atitinkamoms tarnyboms – iš piršto laužti. Dalyvaujant daugumos koalicijos veikloje, dabar tenka atlaikyti užgaulias replikas per tarybos posėdžius, jų leidinio platinamus nekorektiškus ir neetiškus straipsnius su atitinkamo lygio iliustracijomis, atsisakoma spausdinti mano mintis, nors susilaukiu kaltinimų dėl pažadų nevykdymo publikuotis.

Noriu viešai pareikšti, kad mane tai žeidžia, apsunkina tarybos nario veiklą, bet tikrai neišves iš pusiausvyros ir neprivers atsisakyti siekiamų tikslų. Visuomet pasisakau už sąžiningą, moralią visuomenę, dorus ir principingus jos piliečius. Vienas svarbiausių mano siekių dalyvaujant rinkimuose ir tapus tarybos nariu buvo ir yra – siekti susitaikymo, kad visi tarybos nariai darniai dirbtų rajono labui. Džiaugiuosi, kad tarybos dauguma palaikė šią idėją ir padarė viską, ką galima buvo, kad visa taryba dirbtų be pykčio. Dar daugiau, gerbdamas rinkėjus bei mylėdamas Švenčionių kraštą, ir ateityje ketinu siekti santarvės rajone. Kiek galima transliuoti šaliai melagingus prasimanymus apie neva rajone vien tik klestinčias blogybes, menkinti rajono žmonių pastangas gerinti padėtį, nuvertinti jau nuveiktus darbus? Problemų turime, bet tikrai ne daugiau, negu kiti rajonai, visa Lietuva. Tad sutelkime bendras pastangas, kad jas greičiau įveiktume.

Tikiu, kad Lietuvoje auga nauja karta, kuri ne tik iš kitų reikalauja sąžiningumo ir skaidrumo, bet ir pati dorai elgiasi ir asmeniniame gyvenime, ir versle bei politikoje. Nori sąžiningai kurti sau ir Lietuvai.
Gerbdamas ir vertindamas kolegų tarybos narių kilnų tikslą kovojant su korupcijos apraiškomis, linkiu, kad kiekvienas politikas pirmiausia pats būtų maksimaliai sąžiningas, doras, išmintingas ir kuklus.

Nepriklausomas tarybos narys
Darius Velička

 

 
Reklaminis skydelis