Mes turime 151 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:1030
mod_vvisit_counterŠią savaitę:20152
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:43472

Gautas pajamas jau deklaravo beveik 5 tūkst. švenčioniškių

2013 m. balandžio 17 d. trečiadienis Nr.27 (1270)

Švenčionių rajono gyventojams jau pervesta beveik 100 tūkst. litų, o permokas susigrąžino 376 rajono gyventojai. Balandžio 12 d. duomenimis, 2012 m. gautas pajamas jau deklaravo beveik 5 tūkst. Švenčionių rajono gyventojų. Pajamų ir turto deklaracijas būtina pateikti iki gegužės 2 dienos.

„Pirmiausia permokos grąžinamos tiems mokesčių mokėtojams, kurie elektroniniu būdu pateikė deklaracijas anksčiausiai. Nuo šiol kiekvieną dieną pervesime mokesčių permokas ir susigražinusiųjų jas daugės. Kitus norime paraginti nelaukti paskutinių dienų ir elektronines deklaracijas pateikti artimiausiu metu“, - sako Mokestinių prievolių departamento direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Almantas.

Lėšos mokesčių mokėtojams pervedamos po automatinio deklaracijų patikrinimo. Jei deklaracijos duomenys nesutampa su VMI turima informacija, deklaraciją peržiūri mokesčių inspektorius ir, jei reikia, susisiekia su mokėtoju, kad šis deklaraciją patikslintų ar pateiktų papildomus dokumentus.

Gyventojų pajamų mokesčio lengvatomis gali pasinaudoti ir permoką susigrąžinti tie gyventojai, kurie mokėjo pensijų įmokas į pensijų fondus, įmokas už studijas aukštosiose mokyklose, jei įgyjamas pirmas aukštasis išsilavinimas, palūkanas už iki 2008 m. pabaigos paimtą kreditą vienam gyvenamajam būstui statyti ar įsigyti, gyvybės draudimo įmokas, per kalendorinius metus pasinaudojo ne visu metiniu neapmokestinamuoju pajamų dydžiu, nepasinaudojo papildomu metiniu neapmokestinamuoju pajamų dydžiu už auginamus vaikus. Susigrąžinti minėtas išlaidas gali tie gyventojai, kurie praėjusiais metais mokėjo 15 proc. GPM.

Vilniaus AVMI primena, kad patogiausia pajamas deklaruoti elektroniniu būdų – svetainėje www.vmi.lt spaudžiant nuorodą Mano VMI. Iškilus klausimų raginame pasinaudoti telefonu 1882. O nuo šiol klausimus gali pateikti ir visi socialinio tinklo „Facebook“ vartotojai, prisijungę prie VMI paskyros (https://www.facebook.com/Valstybinemokesciuinspekcija).

Vilniaus apskrities VMI inf.

 
Reklaminis skydelis