mod_vvisit_counterŠį mėnesį:88538
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Iš Lietuvos čempionato – su medaliais

2013 m. gruodžio 18 d. trečiadienis Nr. 93 (1336)

Į pabaigą einantį 2013-ųjų metų sporto sezoną efektingai užbaigė sporto klubo „Grifas“ stipruoliai, kurie iš Birštone vykusio Lietuvos jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų štangos spaudimo gulomis čempionato parsivežė 5 medalius.

Jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 83 kg Lietuvos čempionu tapo 160 kg išspaudęs Ignas Buinorius, o svorio kategorijoje iki 66 kg Deimantas Zakaržauskas, išspaudęs 117,5 kg sveriančią štangą, užėmė II vietą.

Jaunimo grupėje Lietuvos čempionu svorio kategorijoje iki 93 kg tapo Radvilas Rimašius, išspaudęs 205 kg štangą.

Dar vienu Lietuvos čempiono titulu savo kolekciją papildė Dainius Juodgudis, kuris šį kartą Lietuvos čempionu tapo svorio kategorijoje iki 74 kg. Dainius išspaudė 172 kg štangą. Svorio kategorijoje iki 83 kg, išspaudęs 195 kg štangą, II vietą iškovojo Evaldas Černiauskas.

Neblogai pasirodė ir kiti čempionate dalyvavę Švenčionių sporto klubo „Grifas“ sportininkai.