Mes turime 90 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:2135
mod_vvisit_counterŠią savaitę:4290
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:22646

Sustoti - vadinasi, pakenkti verslui...

2014 m. vasario 26 d. trečiadienis Nr. 16 (1354)

Verslumo skatinimas yra vienas svarbesnių jauno žmogaus ugdymo karjerai elementų. Ar žmogus turi turėti įgimtų verslininko savybių? Ar jas galima įgyti, išsiugdyti? Šie klausimai kyla ne vienam jaunam žmogui. Atsakyti į šiuos klausimus mums padėjo ĮI „Rūta“ direktorius Česlovas Lipnickis, kuris vasario 19 dieną lankėsi gimnazijoje ir susitiko su 2c klasės mokiniais.

Svečias pasakojo apie savo studijas, apie darbo pradžią, kai jis dirbo autotransporto įmonės eksploatacijos skyriaus viršininku. Dar jaunystėje jam kilo noras daryti daugiau nei kiti. Be pagrindinio darbo jis dar turėjo keletą papildomų darbų. Kaip įvardijo svečias, sėkmę lemia ir tai, kad abudu su žmona, įmonės savininke Ana Lipnickiene, dirba sutelktai, dalindamiesi veiklos sferomis. Nuolatinis tobulėjimas, investicijos į savo verslą, į savo žinias turėjo įtakos sėkmingam šeimos verslui. Č. Lipnickis džiaugėsi gerais kompetentingais įmonės darbuotojais. Plėtodamas įmonę vadovas galvoja apie savo klientą, kad jam būtų patogiau. Svečio teigimu, daugelio prekių kainos yra mažesnės nei didmiestyje, nes jie sutaupo iš nuomos mokesčio, kurį moka prekybos centrai. Č. Lipnickio verslumo įgūdžiai praverčia ir tvarkant namų ūkį, o buityje sutaupyti pinigai investuojami į verslą. Verslininkai Ana ir Česlovas Lipnickiai kovo mėnesį švęs veiklos dvidešimtmetį.

Mokiniai iš svečio išgirdo koks įdomus ir atsakingas verslininko darbas. Pasak pono Česlovo, sustoti - vadinasi pakenkti verslui.

Asta ABRAMOVIČIENĖ