Mes turime 282 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:861
mod_vvisit_counterŠią savaitę:861
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:67584

Svarsčius kilnoja ir merginos

2014 m. gegužės 17 d. šeštadienis Nr. 37 (1375)

Adutiškio vidurinės mokyklos sporto salėje vyko atviros Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ svarsčių kilnojimo taurės varžybos. Jose dalyvavo daugiau kaip 60 sportininkų ir sportininkių.

Pačiam jauniausiam Eitvydui Rakovskiui iš Adutiškio - tik 12 metų. Jis kėlė 8 kg sveriančius svarsčius. 2 svarsčius pastūmė 15 kartų ir išrovė 50 kartų. Vyriausiam, Stepanui Andrejevui iš Ignalinos rajono – 51-eri. 32 kg sveriančius 2 svarsčius Stepanas pastūmė 60 kartų ir išrovė 172 kartus. Paulius Visockas iš Kauno rajono 1 kartą įvykdė sporto meistro normatyvą. Du 32 kg sveriančius svarsčius Paulius pastūmė 82 kartus ir išrovė 97 kartus. Daugiausiai 32 kg sveriančius svarsčius pastūmė Artūras Balnionis iš Pakruojo rajono – 127 kartus. Daugiausiai išrovė  Stepanas Andrejevas iš Ignalinos rajono – 172 kartus. Varžybose dalyvavo tituluoti sportininkai: Lietuvos čempionas Mantas Rudys iš Panevėžio rajono, pasaulio čempionas ir rekordininkas Artūras Balnionis iš Pakruojo rajono, sporto meistrai  Remigijus Šedys ir Jonavos, Tomas Mežlaiškis iš Marijampolės, Marius Ramanauskas iš Ignalinos rajono ir kiti.

Džiugu, kad varžybose dalyvavo 4 merginos. Komandinėje įskaitoje geriausiai pasirodė Adutiškio sportininkai. Jie surinko 136 taškus ir užtikrintai laimėjo. II vietoje liko Panevėžio rajono sportininkai, o III vieta atiteko sporto klubo „Cirkliškis“ sportininkams. Varžyboms teisėjavo svarsčių kilnojimo federacijos nacionalinės kategorijos teisėjai. Stebėjo varžybas – svarsčių kilnojimo federacijos prezidentas Alfonsas Špokas, teisėjų kolegijos pirmininkas – Rolandas Kubilius.

Josifas JAROŠAS

 
Reklaminis skydelis