Mes turime 218 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:26
mod_vvisit_counterŠią savaitę:25191
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:167184

Nelaimės, kriminalai, gaisrai

2014 m. liepos 16 d. trečiadienis Nr. 53 (1391)

Žuvo vaikinas

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį apie 3 val. Švenčionių r., Pabradėje, kelio Pabradė-Meškerinė 3 kilometre, automobilis „VW Sharan“ vairuojamas V.S. (gimusi 1973 m.) pervažiavo ant važiuojamosios kelio dalies gulintį Pabradės seniūnijos gyventoją A.T. (gim. 1988 m.). Atvykę medikai jam padėti jau niekuo negalėjo, dėl patirtų sužalojimų A. T. mirė vietoje. Įvykis tiriamas.

 

Nesusimokėjo už dujas

Liepos 11 d. registruotas uždaros akcinės bendrovės degalinės vadovo pareiškimas, kad Pabradėje, degalinėje, automobilio „VW Passat“ vairuotojas nesusimokėjo už 16,06 l dujų (34.05 Lt). Įvykis tiriamas.

 

Apgadino automobilį

Liepos 10 d. registruotas K.R. pranešimas, kad Švenčionėlių mieste, Žilvičių gatvėje, po nakties rado apgadintą automobilio „VW Passat“ variklio dangtį. Įvykis tiriamas.

 

Susidūrė automobiliai

Liepos 10 d. registruotas pranešimas, kad Švenčionių mieste, Vilniaus gatvėje, prie parduotuvės „Šeimos apranga“ gatvėje susidūrė automobiliai „Audi A6“ ir „Opel“. Žmonės nenukentėjo, apgadinti automobiliai.

 

Smurtavo artimieji

Liepos 9 d. registruotas pranešimas, kad Švenčionyse, Stoties gatvėje, namuose, neblaivus sūnus R.J. sumušė tėvą. R.J. buvo sulaikytas ir uždarytas į Švenčionių r. PK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Liepos 11 d. registruotas pranešimas, kad Švenčionyse, Taikos gatvėje, namuose, neblaivus vyras V.V. (2,04 prom.) sumušė žmoną. V.V. buvo sulaikytas ir uždarytas į Švenčionių r. PK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Liepos 12 d. registruotas pranešimas, kad Švenčionių mieste, Miško gatvėje, A.M. šeimyninio konflikto metu žmonai sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Liepos 13 d. registruotas pranešimas, kad Švenčionių seniūnijos kaime, savo namų kieme, V.K. konflikto metu trenkė per veidą savo žmonai ir sužalojo jai nosį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Liepos 14 d. registruotas pranešimas, kad Švenčionių seniūnijos kaime, neblaivus (2,08 prom.) A.J. namuose, girdint mažamečiams vaikams, mušė žmoną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

 

Atlaisvino važiuojamąją dalį

Liepos 7 d. naktį Švenčionėliuose, Švenčionių g., ir liepos 11 d. apie 19 val. kelyje Švenčionys – Adutiškis ugniagesiai gelbėtojai supjaustė ir nuo važiuojamosios dalies pašalino nuvirtusius medžius.

 

Savaitės statistika

Nuo 2014-07-07 iki 2014-07-14 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariate užregistruoti tokie ypatingesni įvykiai ir nusikaltimai: 5 nusikaltimai žmogaus sveikatai, 21 viešosios tvarkos pažeidimas ir 4 chuliganizmo atvejai. Per savaitę įvykdytos 2 vagystės, įvyko 1 įskaitinis eismo įvykis, kurio metu žuvo žmogus, sulaikyti 2 neblaivūs vairuotojai, 39 asmenys nubausti už KET pažeidimus, 60 asmenų nubausta už administracinius teisės pažeidimus, 9 kartus išvykta į šeimyninius ginčus, rasti 2 lavonai.

Parengta pagal Švenčionių r. PK ir PGT inf.

Tel. 112, pasitikėjimo telefonas (8 387) 66411