Mes turime 177 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:3372
mod_vvisit_counterŠią savaitę:3372
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:70095

Nelaimės. Kriminalai. Gaisrai.

2015 m. rugsėjo 2 d. trečiadienis, Nr.64 (1500)

Atsiskaitė padirbtais eurais

Rugpjūčio 24 d. registruotas pranešimas, kad Sarių seniūnijoje, parduotuvėje už prekes buvo atsiskaityta galimai padirbta 200 eurų kupiūra. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 213 str. 1 d.

 

Darbo metu sužalotas vyras

Rugpjūčio 24 d. registruotas pranešimas, kad Švenčionėlių seniūnijoje, uždaros akcinės bendrovės teritorijoje, darbo metu buvo sužalotas 55 metų vyras, kuris šiuo metu pristatytas į Švenčionių ligoninės priėmimo skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 176 str. 1 d.

 

„Apšvarino“ automobilį

Rugpjūčio 30 d. registruotas Visagino miesto gyventojos protokolas-pareiškimas, kad Švenčionyse, Vilniaus gatvėje, prie kapinių, automobilių stovėjimo aikštelėje, išdaužus automobilio „Hyundai“ galinių durelių stiklą buvo pavogtos dvi tašės su asmens, automobilio dokumentais, 20 eurų, banko mokėjimo kortelės, du mobilaus ryšio telefonai, pakrovėjai ir rūbai. Nuostolis sudaro 700 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

 

Smurtautojus sulaikė

Rugpjūčio 26 d. registruotas pranešimas, kad Švenčionėliuose, namuose, žodinio konflikto metu neblaivus (1,01 prom.) 38 metų vyras griebė savo 30-ties metų sugyventinę už kaklo ir prispaudęs prie sienos bandė ją smaugti, išsukinėjo rankas, stvėręs už plaukų pargriovė ant grindų, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Smurtautojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Rugpjūčio 27 d. registruotas pranešimas, kad Pabradėje, namuose girtas 29 metų vyras naudojo prieš motiną fizinį smurtą, mušė ją kojomis ir rankomis, sukeldamas jai fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

 

Savaitės apžvalga

Nuo 2015-08-24 iki 2015-08-31 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariate užregistruota: 2 nusikaltimai žmogaus sveikatai, 35 viešosios tvarkos pažeidimai, 1 sukčiavimas ir 5 chuliganizmai. Per šį laikotarpį įvykdytos 4 vagystės, įvyko 1 eismo įvykis, sulaikyti 2 neblaivūs vairuotojai, 37 asmenys nubausti už KET pažeidimus, 72 asmenys nubausti už administracinės teisės pažeidimus, rasti 2 lavonai, 2 kartus išvykta į šeimyninius ginčus.

Parengta pagal Švenčionių r. PK inf.

 
Reklaminis skydelis