Mes turime 283 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:1166
mod_vvisit_counterŠią savaitę:15273
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:144025

Iš konkurso „Mis mokykla“ – su titulais

2015 m. gruodžio 16 d. trečiadienis, Nr.94 (1530)

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinės Greta Karčiauskaitė ir Viktorija Urbanavičiūtė dalyvavo konkurse „Mis mokykla“, kuris vyko Zarasų žemės ūkio mokykloje.

Šešioliktą kartą organizuojama šventė džiugino dalyvių gausa ir besiplečiančia geografija. Šiais metais konkurse varžėsi atstovės iš septynių profesinių mokyklų. Net vienuolika dalyvių varžėsi šešiose rungtyse: prisistatymo, talento, butaforinių drabužių, šokio, foto ir elegancijos. Konkurso užduočių metu dalyvės turėjo pademonstruoti viską, ko išmoko ir ką tobulino pasiruošimo metu: sklandžiai ir taisyklingai kalbėti, atskleisti savo talentą, spindėti elegancija, džiuginti meniniais gebėjimais ir t.t.

Džiaugiamės mūsų merginų šiame konkurse iškovotais titulais. „Mis stilius“ nominaciją pelnė Viktorija Urbanavičiūtė, II Vice Mis tapo Greta Karčiauskaitė.

Žmogaus grožis siejamas ne tik su jaunyste, elegancija, grakštumu, sveikata, bet ir su vidine harmonija. Šis grožio konkursas mūsų merginoms buvo iššūkis, kurį jos puikiai įveikė.

Dainora BUILIENĖ