Mes turime 520 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:978
mod_vvisit_counterŠią savaitę:19314
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:978

Mažės žvyrkelių, gerės gatvės

2016 m. balandžio 2 d., šeštadienis, Nr.23 (1556)

Po kelerių metų pertraukos atnaujinama žvyrkelių asfaltavimo programa. Seimo narys Šarūnas Birutis informavo, kad pavyko išrūpinti, jog rajone iš šios programos šiais metais būtų išasfaltuotos net kelios žvyrkelių atkarpos. Šios atkarpos į programą buvo įtrauktos nuo 2010 m., tačiau nebuvo asfaltuojamos dėl pinigų stokos. Š.Birutis suderėjo, kad šiais metais bus paklotas asfaltas kelyje Švenčionys - Reškutėnai - Rėkučiai (ilgis 2,15 km), Švenčionys-Reškutėnai-Rėkučiai (ilgis 400 m, gyvenvietės asfaltavimas), Labanoras-Lakaja-Žaugėdai-Joniškis (1,97 km).

Š.Birutis taip pat informavo, kad suderėta dėl 200 tūkst. eurų finansavimo Pabradės m. Arnionių g. kapitaliniam remontui.

Seimo nario rūpesčiu iš tikslinių lėšų bus daroma: Švenčionėlių m. Plyno lauko teritorijos Pašaminės g. projektavimas ir įrengimo pradžia (120 tūkst.), Švenčionėlių m. Kaltanėnų g. kapitalinis remontas (100 tūkst.), kelio Švenčionėliai-Joniškis-Labanoras remontas (200 tūkst. Eur).

„Švenčionių krašto“ inf.