Mes turime 121 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:1840
mod_vvisit_counterŠią savaitę:1840
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:124654

Nelaimės. Kriminalai. Gaisrai.

2016 m. balandžio 13 d. trečiadienis, Nr.26 (1559)

Turėjo nepilną pakelį kontrabandinių cigarečių

Balandžio 5 d. registruotas pranešimas, kad patikrinimo metu pilietis A.B. su savimi turėjo 1 pakelį cigarečių FEST su Baltarusijos Respublikos banderole, kuriame buvo 14 vienetų cigarečių. A.B., gim. 1986 m., surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas pagal LR ATPK 163(2) str. 1 d.

 

Sukčiai nieko nepešė...

Balandžio 7 d. registruotas pranešimas, kad Švenčionių miesto gyventojai paskambino nepažįstamas asmuo, prisistatė Swed banko darbuotoju ir bandė išgauti informaciją apie pranešėjos banko sąskaitą. Pranešėja jokių duomenų nepasakė.

 

Gavo grasinantį laišką

Kovo 29 d. registruotas Švenčionių miesto gyventojo pareiškimas, kad gavo laišką kuriuo yra grasinama jam ir jo šeimai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 145 str. 1 d.

 

Važinėjosi išregistruotu automobiliu

Balandžio 9 d. registruotas VSAT Adutiškio užkardos pareigūnų pranešimas, kad Švenčionių r. Girdėnų kaime sustabdytas išregistruotas automobilis „VW Passat“. V.N. surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas pagal LR ATPK 123 str. 1 d.

 

Partrenkė stirną

Balandžio 10 d. registruotas pranešimas, kad važiuojant nuo Pabradės link Švenčionių, ties posūkiu į Zalavo k., automobilis BMW partrenkė stirną. Žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis. Stirna pabėgo.

 

Savaitės statistika

Nuo 2016-04-04 iki 2016-04-11 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariate užregistruotas 1 nusikaltimas žmogaus sveikatai, 29 viešosios tvarkos pažeidimai ir 5 chuliganizmai. Per šį laikotarpį įvykdytos 2 vagystės, įvyko 2 eismo įvykiai, už KET pažeidimus nubausti 53 asmenys, 83 asmenys nubausti už administracinius teisės pažeidimus, rasti 2 lavonai, 2 kartus išvykta į šeimyninius ginčus.

Švenčionių r.PK inf.