Mes turime 172 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:2107
mod_vvisit_counterŠią savaitę:24595
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:66362

Neribotas MEZON 4G LTE internetas atkeliauja į Pabradę, Švenčionis ir Švenčionėlius

2016 m. liepos 30 d., šeštadienis, Nr.55 (1588)

MEZON 4G LTE neribotų duomenų internetas jau pasiruošė vasaros sezonui ir startuoja Pabradėje, Švenčionyse ir Švenčionėliuose drauge su kitais Lietuvos miestais bei kurortais. Čia pradedamos teikti ženkliai spartesnės 4G LTE interneto paslaugos.

„Džiugu, jog 4G LTE paslaugomis jau gali pasinaudoti ir Pabradės, Švenčionių bei Švenčionėlių gyventojai. Su MEZON internetu  duomenų suvartojimas nėra ribojamas, todėl miesto gyventojai ar svečiai gali naršyti internete tiek namuose, tiek mieste nesibaimindami viršyti mėnesio sąskaitos“, – teigia regiono vadovė Lina Umbrasaitė.

Nuo šiol MEZON vartotojai galės neskaičiuodami duomenų siųstis arba internete žiūrėti filmus, bendrauti su draugais ar skaityti jiems aktualiausias naujienas kada panorėjus, nesvarbu, ar jie bus namie, ar atostogaus prie jūros, ar ilsėsis savo sodyboje – MEZON 4 G LTE paslaugos bus prieinamos ne tik Pabradėje, Švenčionyse bei Švenčionėliuose, bet ir dar 52 Lietuvos miestuose, įskaitant poilsiautojų pamėgtus kurortus. 

Pabradės, Švenčionių bei Švenčionėlių gyventojai MEZON 4G LTE neriboto interneto paslaugomis taip pat gali džiaugtis planšetėje HUAWEI T1 ir išmaniuosiuose dviejų SIM kortelių telefonuose ZTE Blade bei Huawei P9: šie telefonai klientams suteikia galimybę vieną kortelę naudoti tik duomenų siuntimui, o kitą – balso paslaugoms ir trumposioms žinutėms.

„MEZON 4G tinklo modernizavimo procesas nulėmė, jog paslaugų kokybės pokyčius pajuto tiek naujojo 4G LTE, tiek esamo MEZON tinklo vartotojai. Taip nutiko todėl, kad daliai klientų migravus į 4G LTE tinklą, pastebimai pagerėjo ir esamo MEZON tinklo paslaugų kokybiniai parametrai, todėl visi klientai gali džiaugtis greitaveikos augimu bei paslaugų kokybe. Klientams teigiamai įvertinus paslaugos kokybės šuolį bei patogius neribotų duomenų planus, duomenų suvartojimas 4G LTE tinkle išaugo 2,5 karto. Tikimės panašių rezultatų sulaukti ir Pabradėje, Švenčionyse bei Švenčionėliuose“, – teigia L. Umbrasaitė.

Šią vasarą užsisakant MEZON 4G LTE internetą, net 2 mėn. juo bus galima naudotis nemokamai, pasirašant sutartį be įsipareigojimų ir perkant WiFi nešiojamą modemą.  Interneto planų su akcijomis kainos tik nuo 10,90 eurų per mėnesį. Norintiems sužinoti daugiau, kviečiame apsilankyti artimiausiame įmonės partnerių salone, įsikūrusiame  Pabradėje Pašto g. 1 (UAB „Telesfera“) arba tinklalapyje www.mezon.lt.