Mes turime 892 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:1800
mod_vvisit_counterŠią savaitę:15538
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:135857
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:114011

Gaisrai

2017 m. sausio 21 d.,šeštadienis, Nr.6 (1635)

Sausio 14 d. 18 val. 36 min. Vilniaus APGV Švenčionių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje buvo gautas pranešimas iš Bendrojo pagalbos centro, kad Svajonių gatvėje, Pabradės m., dega individualus gyvenamasis namas. Atvykus pirmosioms ugniagesių gelbėtojų pajėgoms, iš medinio vieno aukšto namo rūko dūmai. Kamine degė suodžiai.

Šio gaisro metu prie dūmtraukio apdegė medinė siena. Buvo išardyta gipso kartoninė apdaila, palėpėje – dailylentės. Įvykis, gaisro priežasčiai nustatyti – tiriamas.

Vilniaus APGV Švenčionių PGT inf.

 

 

Ugnis nusinešė dar trijų žmonių gyvybes

Šiemet gaisruose jau žuvo 9 žmonės. Tris iš jų ugnis pasiglemžė šį savaitgalį. Sausio 14-osios popietę Kėdainių rajone, Dotnuvoje, gaisre žuvo du žmonės. Ugniagesiai iš degančio medinio namo išnešė sąmonę praradusią 64-erių metų moterį ir perdavė ją medikams. Jie konstatavo moters mirtį. Kiek vėliau koridoriuje rastas ir smarkiai apdegęs 55-erių metų vyro kūnas. Įtariama, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo.

Sausio 13-osios rytą buvo gautas pranešimas, kad Kelmėje, Kooperacijos gatvėje, atvira liepsna dega medinis gyvenamasis namas. Iš jo ugniagesiai išnešė netekusią sąmonės 82-ejų metų moterį. Deja, medikams nepavyko jos atgaivinti. Pirminiais duomenimis, gaisras galėjo kilti dėl dujų nuotėkio.

Šiais metais šalyje jau kilo 350 gaisrų. Kad netaptumėte gaisro auka, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas perspėja nerūkyti lovose, nepalikti rūkstančios cigaretės, gesinti jas tik peleninėse. Taip pat nepamiršti saugiai kūrenti ir prižiūrėti krosnių, nepalikti be priežiūros įjungtų elektrinių šildymo prietaisų. Saugokite save ir savo artimuosius.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inf.

 
Reklaminis skydelis