Mes turime 244 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:3667
mod_vvisit_counterŠią savaitę:3667
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:70390

Sausį rajone mirė 54 žmonės, gimė vos ne penkiskart mažiau

2017 m. vasario 4 d., šeštadienis, Nr.10 (1639)

Pradėdami metus mes linkime vieni kitiems kuo geriausios sėkmės ir širdies gilumoje tikime, kad bent dalis tų palinkėjimų išsipildys, bet gyvenimas kur kas sudėtingesnis nei palinkėjimai, tegul ir patys nuoširdžiausi.

Užvertę paskutinį 2017-ųjų pirmojo mėnesio kalendoriaus lapelį ir pažvelgę į skaičius, kurie parodo demografinę kaitą rajone, pamatysime, kad situacija nėra linksma. Šių metų sausį Švenčionių rajone įregistruota 12 gimusių vaikų, mirtis pasiglemžė 54 žmones, o tai net 42 daigiau nei gimė. Per šių metų sausį susituokė 9 poros, o išsiskyrė 5. Tokia situacija šiemet, o dabar sugrįžkime į 2016-ųjų sausį. Prieš metus gimusių vaikų buvo įregistruota 15, 57 žmonės mirė, skirtumas tarp gimusių ir mirusių toks pat kaip šiemet – 42, o štai santuokų pernai buvo dukart mažiau – vos 4, mažiau buvo ir ištuokų – 3. Žiūrint į dvejų metų sausio mėnesio demografinę situaciją matome, kad gimusių vaikų nedaug, o miršta apie keturis kartus daugiau.

Štai tokia 2017-ųjų pradžia. Galbūt metams įsibėgėjantsituacija gerės...

Algis JAKŠTAS

 
Reklaminis skydelis