Mes turime 161 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:6774
mod_vvisit_counterŠią savaitę:30132
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:96855

Statybų bendrovė nusipirko buvusį Klipčių namą

2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, Nr.16 (1645)

Praeityje verslininko, dabar ūkininko, seno politikos vilko Rimo Klipčiaus, rajono mero Rimanto Klipčiaus tėvų namo metamorfozės tęsiasi. Seniai – nuo 2001 m.

2001-ųjų metų vasarą, kai visas oficialiai turimas R.Klipčiaus turtas buvo parduodamas iš varžytinių, daugelio nuostabai jo šeimos namą Mėžionėlių k. nupirko kaimynas Albertas Masevičius. Argi nekeista, kad savo namus turinčiam verslininkui prireikė dar vieno namo? Varžytinėse skelbta namo kaina – 450 000 litų. Netrūko ir tokių, kurie nesistebėjo. Stebėtina tik A.Masevičiaus kantrybė – Klipčiai toliau gyveno jam priklausančiame name ir dar už elektrą nemokėjo – vienu metu įsiskolinimas buvo pasiekęs 12474 litus. Laikas bėga greitai – žinomas verslininkas A.Masevičius 15 metų išlaikė namą, kuriame gyveno Klipčių šeima.

Ir štai 2017 metų pradžioje naujas, dar įdomesnis sandoris. Iš verslininko Alberto Masevičiaus šį namą (turbūt ir su gyventojais?) nupirko, kaip tarybos posėdyje įvardijo V.Bulka, už 140 000 eurų UAB „Patika“, statybų įmonė. O čia jau prasideda įdomybės! UAB „Patika“ akcininkas yra UAB „Sruktūra“, kuri laimi konkursus mūsų rajone. Minėta bendrovė dirba drauge su dar viena dažna Švenčionių savivaldybės konkursų laimėtoja – UAB „Nimetus“.

Mero Rimanto Klipčiaus tėvų namas, kuriame jie visą tą laiką gyvena, eina iš rankų į rankas: bankui, antstoliams, Albertui Masevičiui, UAB „Patika“. Kas bus kitas pirkėjas?

 
Reklaminis skydelis