Mes turime 828 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:592
mod_vvisit_counterŠią savaitę:14330
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:134649
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:114011

Laukia smagūs susitikimai

2017 m. gegužės 20 d., šeštadienis Nr.36 (1665)

Pabradės "Žeimenos" gimnazijos 8-G2 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Rima Kaušiniene ir Irina Zubkova  dalyvauja Kauno moksleivių techninės kūrybos centro organizuojamame projekte "Viktorinų ciklas "Lietuvos takais". Jo tikslai  - tautinių mažumų kultūrinis bendradarbiavimas Pietryčių Lietuvoje, dialogo skatinimas bei susitikimai ir ekskursijos moksleiviams – projekto dalyviams.

Balandžio 28 d.  Kaune įvyko pirmasis projekte dalyvaujančių ugdymo įstaigų mokinių susitikimas. Laiką   linksmai leidome kartu su Kauno Aleksandro  Puškino gimnazijos, Visagino "Gerosios vilties" progimnazijos ir Eišiškių gimnazijos mokiniais. Susiskirstę į grupes ir orientuodamiesi Centro organizatorių – jaunųjų studijos narių sudarytu žemėlapiu, pagal nuorodas ir mįsles  turėjome surasti svarbesnius Kauno miesto objektus, kultūros paminklus, istorines vietas ir pan. Radę objektą pildėme komandoms duotus lapus. Šis orientacinis žaidimas visiems suteikė daug įspūdžių, nors padangę  temdė įkyriai plaukiantys lietaus debesys.

Vėliau mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo  edukacinėje ekskursijoje laikinosios sostinės prezidentūroje,  kur klausėsi įdomaus pasakojimo apie pirmuosius Lietuvos prezidentus – A. Smetoną, A. Stulginskį ir kitus. Smagu buvo atsakinėti į gido pateiktus klausimus ir papildyti Lietuvos istorijos žinias.

Ateityje mūsų laukia išvykos į Visaginą ir Eišiškes, o  rudeniop projekto komandos atvyks į mūsų mokyklą.  Dėkojame projekto organizatoriams – Kauno MTKC -  už nuoširdų ir šiltą priėmimą, turiningą projekto pirmojo  etapo programą. Tikimės, kad šis projektas praplės mūsų akiratį ir padės susirasti naujų draugų.               

 

Mokinių mintys

„Prie Neries ir Nemuno santakos padovanojome Lietuvai savo linkėjimus. Buvo labai smalsu ir įdomu, nepaisant lietaus, kuris mus sekiojo. Malonu susipažinti su Kauno  A. Puškino gimnazijos moksleiviais! Ir su nekantrumu laukiame ekskursijos į Visaginą...“

Karolina Vasiljeva, 8 klasė

 

„Turėjome galimybę aplankyti Kauno pilį, pasivaikščioti Laisvės alėja. Mums buvo organizuota ekskursija po Kauno Prezidentūrą. Taigi šios dienos dar ilgai nepamiršiu, nes ji buvo kupina įdomybių,  gerų emocijų ir malonių pažinčių. Ačiū!“

Tatjana Alečina, G1b klasė

 

Rima KAUŠINIENĖ

 
Reklaminis skydelis