Mes turime 188 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:4952
mod_vvisit_counterŠią savaitę:30933
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:130186
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:159579

Karklinės kaime žiauriai nužudytas vyras

2017 m. gruodžio 16 d., šeštadienis Nr.92 (1721)

Trečiadienį Švenčionių rajone Karklinės kaime įvykdyta reto žiaurumo žmogžudystė. Nužudytam vyrui elektriniu grąžtu pragręžta galva.

Gruodžio 13 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių r. policijos komisariate gautas moters (gimusios 1986 m.) pranešimas, kad nuo gruodžio 8 d. 13 val. dingo jos patėvis (gimęs 1969 m.), gyvenęs Švenčionių rajono Karklinės kaime. Švenčionių r. policijos pareigūnai tuojau pat nuvyko pareiškėjos nurodytu adresu ir rado po užverstomis plytomis paslėptą nužudyto vyro lavoną. Vyras buvo žiauriai sumuštas jam suduota ne mažiau trijų smūgių rankomis į galvą, dar du kartus į galvą smogta tyrimo metu nenustatytu daiktu ir elektriniu grąžtu pragręžta skylė dešinėje galvos pusėje. Tyrimą dėl nužudymo perėmė Vilniaus apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai. Intensyviai ir kruopščiai dirbę Švenčionių r. PK ir Vilniaus apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai operatyviai nustatė ir sulaikė šiuo žiauriu nusikaltimu įtariamus du vyrus (gimusius 1970 m. ir 1977 m.) bei moterį (gimusią 1965 m.).

Ketvirtadienį visiems įtariamiesiems buvo pranešta apie įtarimus ir sprendžiamas klausimas dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo.