Mes turime 211 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:3817
mod_vvisit_counterŠią savaitę:38627
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:15697
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:143249

„Tele2“ 3G ryšio tinklas ‒ jau antras pagal dydį Lietuvoje

2012 m. vasario 4 d., šeštadienis Nr.10 (1153)

Įsivaizduokite situaciją: išvykote į miestą, ir staiga prisireikė perskaityti svarbų elektroninį laišką, naujieną ar tiesiog norite panaršyti internete. Ką daryti? Atsakome – kuo ramiausiai jungtis prie telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ trečiosios kartos (3G) mobiliojo ryšio tinklo. Jis šiuo metu jau yra antras pagal bazinių stočių skaičių Lietuvoje – „Tele2“ įrengė jau 402 bazines 3G ryšio stotis, tad vis didesnėje šalies teritorijos dalyje galima už ypač mažą kainą naudotis didesnės spartos mobiliuoju internetu.

 

Prieinamas kiekvienam

„Tele2 3G ryšio tinklas aprėpia visus didžiuosius bei daugelį mažesniųjų Lietuvos miestų. Trečiosios kartos ryšis užtikrina geresnę balso paslaugų kokybę ir aukštesnį mobiliojo interneto greitį.

„Vis daugiau vartotojų vertina mobiliojo interneto patogumą ir teikiamą laisvę – tai rodo augantis gyventojų, kurie prie interneto jungiasi mobiliaisiais telefonais, skaičius. Didėja ir susidomėjimas mobiliuoju internetu kompiuteryje. Plėsdami ryšio tinklą ir siūlydami mažas kainas siekiame, kad kokybiškas mobiliojo interneto ryšys būtų prieinamas kiekvienam“, ‒ teigia Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Pasak jo, lygiai tas pats įvyko su mobiliuoju ryšiu, kai paslaugas pradėjus siūlyti Tele2“, pokalbių ir SMS kainos milžiniškais šuoliais ėjo žemyn, o dabar šių paslaugų kainos Lietuvoje yra vienos mažiausių Europoje.

3G ryšį bendrovė didžiuosiuose miestuose pradėjo siūlyti užpernai, o šiandien spartusis „Tele2“ mobiliojo interneto ryšys jau veikia šešiose dešimtyse Lietuvos miestų.

 

Svarbiausia – maža kaina

Vertinantys galimybę internete naršyti telefonu, gali pasirinkti geriausiai poreikius atitinkantį paslaugos paketą. Pavyzdžiui, planas „Naršyk XXS“ leidžia per mėnesį gauti 100 MB duomenų mokant vos 5 litus, tačiau siūlomi ir planai su 300 MB, 500 MB, 1 GB ar net 3 GB duomenų srautu.

P. Masiulis pabrėžia ‒ kad ir kokias paslaugas teiktų, „Tele2“ prioritetas buvo ir liks vartotojui iškirtinai palanki kaina.

Štai naudotis „Tele2“ 3G mobiliuoju internetu kompiuteryje dabar galima mokant vos 4 litus per mėnesį. Sudarius 24 mėnesių sutartį, už šį mokestį suteikiamas 1 GB duomenų. Išbandyti „Tele2“ mobilųjį internetą kompiuteryje galima be ilgalaikių įsipareigojimų ‒ sudaryta sutartis įsigalioja tik po savaitės, vartotojui nusprendus ir toliau naudotis internetu už itin mažą kainą.

1 GB duomenų kiekis siūlomas ir pasirinkusiems išankstinio mokėjimo internetą kompiuteryje, kurį galima užsisakyti už 4 Lt dienai, 9 Lt savaitei arba 19 Lt mėnesiui. Nusprendę padidinti duomenų limitą, vartotojai pirmąjį 1GB duomenų papildymą gali užsisakyti mokėdami perpus mažiau, o visi kiti papildymai – dar pigesni.

Šalies teritorijoje, kurios dar neapima „Tele2“ trečiosios kartos tinklas, bendrovės klientai gali naudotis EDGE ir GPRS ryšiu. Šios paslaugos teikiamos GSM ryšiu – „Tele2“ GSM tinklą sudaro 827 bazinės stotys. Tai taip pat yra antras pagal bazinių stočių skaičių tinklas Lietuvoje.
 

 
Reklaminis skydelis