Mes turime 203 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:976
mod_vvisit_counterŠią savaitę:27731
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:8733
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:150279

Nelaimės. Kriminalai. Gaisrai.

2018 m. sausio 17 d., trečiadienis Nr.4 (1728)

Susižalojo areštinėje

Sausio 12 d. 0 val. 50 min. Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinėje, nuteistasis pagal LR BK 145 str. 1 d. ir BK 140 str. 2 d. vyras (gimęs 1973 m.) nenustatytu aštriu daiktu susižalojo ranką. Suteikus med. pagalbą, pervežtas ir paguldytas į Pravieniškių pataisos namų ligoninę.

 

Sudegė miškovežis

Sausio 11 d. apie 22 val. Švenčionių r., Ežerinčiškės k., miškovežyje kilo gaisras, kurio metu sudegė miškovežis. Įtariamas padegimas. Sausio 12 d. apie 9 val. pastebėta, kad nuo miškovežio krano pavogtas griebtuvas ir skirstytuvas. Bendras nuostolis apie 31 400 eurų.

Policijos departamento inf.

 

Nerimi plaukė tūkstantis pakelių nelegalių rūkalų ir GPS imtuvas

Naudodamiesi sienos stebėjimo sistema Pavoverės užkardos pareigūnai susekė Nerimi plaukiantį kontrabandinių cigarečių krovinį, prie kurio buvo pritvirtintas GPS įrenginys. Paaiškėjo, kad Baltarusijos krante į upę kontrabandininkai paleido tūkstantį pakelių nelegalių rūkalų.

Šį įvykį pasieniečiai užfiksavo vėlų šeštadienio vakarą. Nerimi einantį sienos ruožą su Baltarusija vaizdo stebėjimo sistema kontroliavę Ignalinos pasienio rinktinės Pavoverės pasienio užkardos pareigūnai pastebėjo upe plaukiantį įtartiną į daiktą. Ši vieta yra netoli Prienų kaimo Švenčionių rajone. Lietuvos ir Baltarusijos siena šioje Švenčionių rajono vietovėje eina upės viduriu.

Ties Šukeliškių kaimu Pavoverės pasieniečiai į upę nuleido tarnybinę valtį ir srovės neštą krovinį parplukdė į krantą.

Paaiškėjo, kad Nerimi plaukė dvi tarpusavyje surištos ir į polietileną supakuotos rūkalų dėžės, iš viso 1000 pakelių cigarečių „NZ Gold Super Slims“ be akcizo ženklų. Prie jų buvo pritvirtintas GPS imtuvas, kokį paprastai kontrabandininkai naudoja krovinio judėjimui sekti.

Dėl akcizais neapmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką Pavoverės pasienio užkardos pareigūnai pradėjo administracinę teiseną. Cigaretės saugomos užkardoje.

Nerimi, prieš upei įsukant į Lietuvos teritoriją, apie 7 kilometrus eina siena su Baltarusija. Tokių bandymų, kai Baltarusijos krante nuleidžiami nelegalūs kroviniai tikintis, kad srovė juos atneš į Lietuvos pusę, čia pasitaiko nuolat. Lietuvos krante laukiančių kontrabandininkų tikslas yra šiuos siuntinius kuo skubiau ištraukti iš vandens ir kuo greičiau išgabenti į šalies gilumą.

VSAT Ignalinos pasienio rinktinės inf.