Mes turime 151 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:1332
mod_vvisit_counterŠią savaitę:10885
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:112230

Pavasarį sveikino smuikais

2012 m. kovo 7 d., trečiadienis Nr.19 (1162)

Nuostabi vaizdo ir garso dermė – penkiolika smuikininkų scenoje kartu! Tuo ir kitokiais muzikiniais kūriniais gėrėjosi visi, vasario 23-ąją susirinkę Švenčionėlių meno mokyklos salėje, kur vyko pavasarį sveikinantis jau antrasis Švenčionėlių ir Pabradės meno mokyklų koncertas susitikimas „Muzikuojame drauge“. Puikaus meniško renginio iniciatorės fortepijono mokytoja metodininkė Stela Turica (Švenčionėlių meno mokykla) ir smuiko mokytoja metodininkė Margarita Matiušonok (Pabradės meno mokykla). Renginį vedė S.Turica.

Koncertą susitikimą pradėjo Švenčionėlių meno mokyklos mokytojos ekspertės Irmos Asinavičienės kanklių duetas Mija Beganskaitė ir Gintarė Žilytė su pjese „Lietuva, brangi“, nes ir vasarį, ir kovą švenčiamos Lietuvos valstybingumui labai svarbios dienos – Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Žiūrovų ir dalyvių dėmesį prikaustęs jungtinis smuikininkų ansamblis specialiai šiam koncertui pirmą kartą susibūrė iš pabradiškių ir švenčionėliškių, kuriuos smuiko paslapčių moko M.Matiušonok ir Virginija Beržinskienė (Švenčionėlių meno mokykla).

Koncerte susitikime dainavo Tatjanos Šapokienės mokinė Augustė Semėnaitė, kuriai pritarė Pabradės meno mokyklos smuikininkų ansamblis (M.Matiušonok), grojo Pabradės meno mokyklos mokytojos metodininkės Marinos Beperšč ir Švenčionėlių meno mokyklos mokytojų metodininkių Loretos Šidlauskienės ir T.Šapokienės bei vyr. mokytojos Marinos Tkačenko vadovaujami fortepijoninkų ansambliai. S.Turica grojo kartu su Švenčionėlių meno mokyklos meno mėgėjų grupės mokinė Justina Šapokaite. Įdomų kūrinį – R.Bagdono „Pašaipynė“ – meistriškai atliko Švenčionėlių meno mokyklos mokytojų metodininkių Mildos Matijošiūtės ir V.Beržinskienės instrumentinis ansamblis.

Visi koncerto-susitikimo dalyviai buvo pagerbti padėkomis.

Irena POŽĖLIENĖ

 
Reklaminis skydelis