mod_vvisit_counterŠį mėnesį:93622
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Sėkminga metų pabaiga

2018 m. gruodžio 29 d., šeštadienis Nr.96 (1820)

Baigiasi dar vieneri metai. Sėkmingi jie buvo ir Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ sportininkams. Jau anksčiau iškovotų medalių kraitę papildė ir metų pabaigoje surengtuose turnyruose iškovoti medaliai.

Lapkričio 19 d. Jonavoje vyko pradedančiųjų kovotojų graplingo imtynių turnyras. U-14 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 64 kg Mantas Palažija užėmė antrąją vietą, o Patrikas Kerulis buvo trečias. Svorio kategorijoje iki 68 kg Dominykas Avinas taip pat buvo antras. U-16 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 72 kg trečią vietą užėmė Justas Stvolas, tokią pačią vietą svorio kategorijoje iki 80 kg užėmė Liutauras Jurėnas.

Gruodžio 8 d. vykusiame Lietuvos graplingo imtynių čempionate buvo iškovoti net 4 medaliai, iš jų trys čempiono.

U-12 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 45 kg Adrijus Kirilovas užėmė antrąją vietą, U-14 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg čempionu tapo Kasparas Masevičius. U-16 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 68 kg čempionu tapo Lukas Kirka, o svorio kategorijoje iki 76 kg čempionu tapo Natas Burokas, kuris puikiai pasirodė atvirame Lietuvos čempionate, kuris vyko gruodžio 16 d. Natas Burokas pirmoje kovoje atlikęs „viščiuko sparnelio“ veiksmą laimėjo prieš Luką Tamulį, o finale Natas pergalę iškovojo metimo veiksmu, po kurio latvis Rinalds Dirvẽns negalėjo tęsti kovos.

Graži metų pabaiga – džiugi dovana ne tik sporto klubo „Liūto narvas“ gerbėjams, bet pirmiausia treneriui Dainiui Burokui.