Mes turime 244 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:1641
mod_vvisit_counterŠią savaitę:6196
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:107541

Gripas kol kas nesitraukia

2019 m. vasario 20 d., trečiadienis Nr.14 (1834)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius informuoja, kad Švenčionių rajone sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI) vis dar siekia epideminį lygį.

Septintąją šių metų savaitę (2019 m. vasario 11–17 d.), palyginus su prieš tai buvusia, sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis Švenčionių rajone sumažėjo nuo 165 atv./10 tūkst. gyv. iki 96 atv. /10 tūkst./gyv., tačiau klinikiniai gripo atvejai, panašiai kaip ir prieš tai buvusią savaitę, sudarė net 35 proc. visų atvejų. 74 proc. sergančiųjų gripu – suaugę asmenys. Daugiausia sergančiųjų gripu ir ŪVKTI praeitą savaitę registruota Švenčionėlių asmens sveikatos priežiūros įstaigose – 92 atv., iš jų gripo – 44 atv.

Atkreipiame dėmesį, kad vertindami sergamumą kaip epideminį, NVSC specialistai atsižvelgia į atitinkamus administracinei teritorijai būdingus sergamumo rodiklius, sergamumo dinamiką ir kitus ypatumus.

 
Reklaminis skydelis