Mes turime 115 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:3228
mod_vvisit_counterŠią savaitę:3228
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:69951

Kamerinis choras „Sodžius“ gegužės 19 d. 12 val. giedos Kaltanėnų bažnyčioje

2019 m. gegužės 18 d., šeštadienis, Nr.36 (1856)

Sekmadienį, gegužės 19 d. Kaltanėnų Švč. Mergelės Marijos Angeliškosios bažnyčioje 12 val. pamaldose giedos Vilniaus kamerinis choras „Sodžius“. Kolektyvui tai 38 kūrybinės veiklos sezonas. „Sodžiui“ vadovauja M.K.Čiurlionio meno mokyklos auklėtinė, 1979 m. baigusi Muzikos ir teatro akademiją, vadovė ir dirigentė Regina Maleckaitė.

Kamerinis choras „Sodžius“ nuo 1985 m. ne tik sėkmingai dalyvavo visose Respublikinėse dainų šventėse, bet ir kitose šventėse, festivaliuose ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Choras yra sudainavęs virš 400 kūrinių. Jau virš 30 metų choras „Sodžius“ intensyviai bendradarbiauja su bažnyčia ir yra giedojęs ne tik Lietuvos, bet ir Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, JAV, Švedijos, Norvegijos, Islandijos bažnyčiose, o sekmadienį kamerinio choro „Sodžius“ giedojimo bus galima pasiklausyti ir Kaltanėnų bažnyčioje, 12 val. šv. Mišiose. Tau puiki proga ne tik dalyvauti kunigo Valdo Girdžiušo aukojamose šv. Mišiose, bet ir pajusti sakralų didingumą, kurį sukurs „Sodžiaus“ giedojimas.

Mūsų inf.

 
Reklaminis skydelis