Mes turime 545 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:2851
mod_vvisit_counterŠią savaitę:13714
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:77135

Švenčionių rajono gyventojai mokosi anglų kalbos

2019 m. gruodžio 11 d., trečiadienis, Nr.91 (1911)

Jau antrus metus Švenčionyse vyksta anglų kalbos kursai suaugusiems, kuriuos organizuoja Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija LAKMA, vykdydama projektą „Mokomės anglų kalbos gyvenimui“ (angl. Changing My Life Through English). Projektą remia JAV ambasada Lietuvoje, todėl užsiėmimai yra nemokami.

Šiuo anglų kalbos kursu siekiama suteikti galimybę suaugusiems asmenims patobulinti savo anglų kalbos gebėjimus išplėtojant juos A1 ir A2 lygiais (pagal Bendruosius Europos kalbų mokėjimo metmenis), taip pat paskatinti kurso dalyvius taikyti anglų kalbos gebėjimus siekiant geresnės kokybės savo profesinio, socialinio ir asmeninio gyvenimo srityse. Dalyviai nori vartoti anglų kalbą keliaudami, dirbdami ar siekdami geresnių darbo sąlygų, dalyvauti seminaruose, bendrauti su užsieniečiais, laisviau naršyti internete, suprasti dainas. Šio kurso dalyviai išplėtos bendrosios anglų kalbos gebėjimus, įgis specialiųjų profesinės anglų kalbos žinių, praturtins tarpkultūrines kompetencijas, išmoks taikyti įvairias mokymosi strategijas bei naudotis internetiniais šaltiniais darbo ir mokymosi tikslais.

Šiais metais buvo nuspręsta bendradarbiauti su Lietuvos bibliotekininkų draugija ir anglų kalbos kursus vykdyti miesto bibliotekoje. Mes esame dėkingi Švenčionių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos direktorei Leonardai Vilčiauskienei, kuri sutiko priimti šio kurso dalyvius į šiltas ir suaugusiųjų mokymui puikiai pritaikytas patalpas. Taip pat dėkojame visoms šios bibliotekos darbuotojoms, kurios kaskart mus pasitinka su šypsena ir stengiasi padaryti viską, kad mums būtų patogu ir jauku.

Dėkojame JAV ambasadai ir LAKMA už galimybę tobulėti, mokytis, draugauti, bendrauti ir turiningai leisti laiką. Kursai vyks iki 2020 m. gegužės mėn. Mokymus vykdo LAKMA narė anglų kalbos mokytoja-ekspertė Diana Galatiltienė.

Diana GALATILTIENĖ

LAKMA narė anglų kalbos mokytoja-ekspertė

 
Reklaminis skydelis