Mes turime 519 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:3253
mod_vvisit_counterŠią savaitę:14116
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:77537

Į „Dainų dainelės“ televizijos filmavimus važiuos Karolina Lamauskaitė

2020 m. vasario 5 d., trečiadienis, Nr.10 (1925)

Praėjusių metų pabaigoje, gruodžio 16 d. Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis turas. Jų pasirodymus vertino autoritetinga komisija: Loreta Šidlauskienė, Švenčionėlių meno mokyklos muzikos mokytoja ekspertė (komisijos pirmininkė) ir nariai – Kasparas Kerbedis, Pabradės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas, muzikos mokytojas; Kazimieras Pranskus, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos muzikos mokytojas metodininkas.

Į kitą etapą Utenoje vyko Karolina Lamauskaitė (Švenčionėlių lopšelis-darželis „Vyturėlis“, vadovė Tatjana Šapokienė, koncertmeisterė Stela Maruškina), Geilė Galatiltytė (Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla, vadovė Irena Kerulienė, koncertmeisterė Lilija Girulskienė) ir Miglė Bieliauskaitė (Švenčionėlių meno mokykla, vadovė Tatjana Šapokienė, koncertmeisterė Stela Maruškina).

Čia dalyvavo Utenos, Molėtų, Ignalinos, Zarasų ir Švenčionių rajonų savivaldybių jaunieji atlikėjai. Juos vertino profesionali komisija: dainininkė Irena Milkevičiūtė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė – komisijos pirmininkė, vienas iš narių – operos dainininkas Edmundas Seilius ir kiti. Viena iš „Dainų dainelės“ Utenos etapo komisijos narių Loreta Šidlauskienė, Švenčionėlių meno mokyklos muzikos mokytoja ekspertė, pasidžiaugė, kad griežtą atranką ir reiklius ekspertų filtrus perėjo švenčionėliškė Karolina Lamauskaitė (Švenčionėlių lopšelis-darželis „Vyturėlis“, vadovė Tatjana Šapokienė, koncertmeisterė Stela Maruškina).

Daugiausia į konkurso etapą televizijoje pateko uteniškių – 2 ansambliai ir 2 kvartetai, taip pat du ignaliniečiai atlikėjai ir po vieną iš Zarasų ir Molėtų. Komisijoje dalyvavę profesionalūs dainininkai pažymėjo, kad visi konkurse dalyvavę dainorėliai gali sėkmingai pasirodyti įvairiuose koncertuose, tačiau dalyvauti konkursuose reikia pasižymėti ypatingesniais gebėjimais. Todėl atlikėjai buvo vertinami atsižvelgiant ne tik į vokalą, atlikimą, intonavimą, bet ir kūrinio parinkimą, jo trukmę, sceninę kultūrą ir daug kitų aspektų.

Žinoma, visiems dalyviams, net ir nepatekusiems į pasirodymus televizijoje, šis konkursas yra didžiulė tobulėjimo mokykla, galimybė pasižiūrėti į save platesniame kontekste ir siekti daugiau.

Kiekvieną sekmadienį nuo vasario 2 d. iki balandžio 5 d. televizijos laidose komisija rinks po 4 laureatus, kurie gegužės 3 d. susitiks „Dainų dainelės“ baigiamajame laureatų koncerte. „Nuoširdžiai linkime Karolinai sėkmės pasirodant televizijoje, o visus kviečiame žiūrėti ir palaikyti mūsų mažąją kraštietę“, - sakė mokytoja ekspertė Loreta Šidlauskienė.

Irena POŽĖLIENĖ

 
 
Reklaminis skydelis