Mes turime 251 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:3818
mod_vvisit_counterŠią savaitę:3818
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:170976

Saugokitės sukčių

2020 m. vasario 19 d., trečiadienis, Nr.14 (1929)

Pirmadienį, vasario 17 d., vieną Švenčionėlių gyventoją, besitvarkantį savo namo kieme, rusiškai užkalbino praeinanti moteris, prašė padėti, sakė, kad atvažiavusi su vaiku, vaikui reikia atsigerti vandens. Žmogus sutiko padėti, paėmė buteliuką ir nuėjo namo paimti vandens, pasakęs moteriai palaukti. Bet moteris nelaukė, paskui šeimininką įėjo į namus ir labai nusistebėjo, kai namuose sutiko ir šeimininkę.

 Taip besikalbant, netikėtai atsidarė durys ir įėjo dar trys moterys su krepšiais ir pradėjo siūlyti įvairius daiktus, drabužius, patalynę, kilimus. Moterys kalbėjo rusiškai, šeimininkams atsakius, kad nieko nepirks, pradėjo klausinėti, kur galėtų apsigyventi, kur yra laisvų namų, bandė visaip nukreipti šeimininkų dėmesį, viena iš moterų net atsisėdo ant grindų ir pradėjo vaitoti, kad skauda kojas, kad negali eiti, pradėjo vynioti nuo kojų visokias skepetas, klausinėdama, kur galėtų rasti gydytojus, kad pasigydytų kojas. Namų šeimininkai, pamatę, kad kalbomis tik tempiamas laikas ir norima prasmukti į kitus kambarius, pradėjo geruoju prašyti išeiti, bet moterys tik dar daugiau kalbėjo ir traukė iš krepšių daiktus. Tik kelis kartus pagrasinus iškviesti policiją, šiaip ne taip pavyko išvaryti nekviestus svečius. Paskui šeimininkai pastebėjo, kad netoliese stovėjo ir nekviestų svečių automobilis su nelietuviškais numeriais. Šį kartą sukčiams nepavyko pasinaudoti žmonių gerumu ir apvogti.

Būkite budrūs, neįsileiskite sukčių į namus.

Algis JAKŠTAS