Mes turime 204 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:1839
mod_vvisit_counterŠią savaitę:6394
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:107739

UAB „Tesuma“ – pakavimo priemonių ekspertai

2020 m. birželio 10 d., trečiadienis, Nr.44 (1959)

UAB „Tesuma“ pakavimo medžiagų srityje sėkmingai dirba nuo 2000 metų. Nuolat tobulėdami ir plėsdami savo veiklą, šiuo metu savo klientams galime pasiūlyti platų pakavimo medžiagų asortimentą, lanksčias kainas ir kokybiškus gaminius. Stengiamės atsižvelgti į kliento pageidavimus ir pasiūlyti abiems pusėms palankias bendradarbiavimo sąlygas. Pagrindiniai mūsų užsakovai – Lietuvos įmonės, kurios savo veiklos negali vykdyti be pakavimui reikalingų medžiagų. UAB „Tesuma“ jos renkasi todėl, kad mes galime pasiūlyti ne tik importuotų, bet ir Lietuvoje pagamintų produktų, o klientams pageidaujant, prekes pristatome nurodytu adresu.

 

Kodėl verta rinktis UAB „Tesuma“?

Pagrindinis mūsų įmonės sėkmės garantas – lankstumas ir kokybė. Jaučiamės atsakingi prieš klientus, todėl stengiamės maksimaliai užtikrinti teikiamų paslaugų ir tiekiamų produktų kokybę. Sukaupta ilgametė darbo patirtis UAB „Tesuma“ kolektyvui leidžia pažinti klientą, tad puikiai žinome, kokia pakuotė reikalinga konkrečiai prekei. Tokiu būdu galime pasiūlyti optimalų, Jūsų poreikius atitinkantį variantą. Pasitikėkite mumis ir UAB „Tesuma“ taps patikimu Jūsų įmonės partneriu, įgyvendinant tiek pavienius, tiek reguliarius užsakymus.

 

Pastaruoju metu apsipirkimas internetu tampa ne tik kasdienybe, bet ir būtinybe. Tad visiškai nenuostabu, jog atsiranda vis didesnis pakavimo medžiagų poreikis tiek eiliniams pirkėjams, tiek ir verslams. UAB „Tesuma“ personalas siekia patenkinti individualius kiekvieno kliento poreikius ir suteikti kuo geresnį aptarnavimą tiek apsiperkant mūsų internetinėje parduotuvėje, tiek atvykus į mūsų sandėlį Kaune (Savanorių pr.192).

Mes vertiname kiekvieną klientą ir neskirstome jų į kategorijas. Tad vienodai aptarnaujame tiek smulkmenomis prekiaujantį fizinį asmenį, tiek didmenine prekyba užsiimančią kompaniją. Visus klientus išklausysime ir pasiūlysime geriausiai jų poreikius atitinkantį sprendimą.

 

Pakavimo medžiagos  - papildoma vieta Jūsų reklamai

Niekam ne paslaptis, jog pagrindinė pakavimo medžiagų paskirtis - apsaugoti siunčiamą daiktą nuo pažeidimų ir neigiamo aplinkos poveikio. Tačiau, prieš pakuojant, būtina atsižvelgti į pagrindines daikto savybes - dūžtantis, minkštas, kietas, jautrus šviesai ar drėgmei, didelis, mažas ir t. t. Bet tai dar ne viskas. Supakuojant daiktą, ne tik galima apsaugoti nuo išorinių veiksnių, bet ir išnaudoti pačią pakuotę. Apklijavus etiketėmis ar juostomis su Jūsų įmonės logotipu, internetinės svetainės nuoroda ir t. t., ji taps puikia reklamos priemone. UAB „Tesuma“ užsisakant lipnią juostą su užrašais, reikia nurodyti logotipo spalvų skaičių (neskaičiuojant pagrindo spalvos), klijų rūšį (akril, hot-melt, freezer, solvent, tylus akrilas) ir rulonėlių kiekį. Pasinaudokite šia galimybe ir supažindinkite pasaulį su Jūsų teikiamomis paslaugomis, ar gaminamais gaminiais.

UAB „Tesuma“ siūlo pakavimo medžiagas, kurios tinka įvairiausiems skirtingų dydžių siuntiniams pakuoti. Nesidairykite kažkur kitur, susisiekite su mūsų konsultantais ir pasitarkite dėl Jums reikalingų pakavimo medžiagų, o mes pasistengsime rasti Jums patį geriausią sprendimą.

 

 

 
Reklaminis skydelis