Mes turime 220 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:2145
mod_vvisit_counterŠią savaitę:28900
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:9902
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:150279

Panaikinta Lietuvos ir Lenkijos sienos kontrolė

2020 m. birželio 17 d., trečiadienis, Nr.46 (1961)

Nuo birželio 12 d. 10 val. ryto Lietuva ir Lenkija atvėrė abiejų šalių bendrą sieną.

Nelikus nuolatinės kontrolės prie Lietuvos sienos su Lenkija į šią šalį išvykti arba iš jos atvykti į Lietuvą galima bet kurioje vietoje. Tai yra keliautojai kirsti sieną galės taip pat, kaip tai darė nuo 2007 m., kai Lietuva ir Lenkija tapo Šengeno erdvės narėmis. Tiesa, keliaujant reiktų nepamiršti asmens tapatybės dokumento – paso ar tapatybės kortelės, nes abiejų šalių pareigūnai turės teisę vykdyti pasirinktinius patikrinimus.

Nuo karantino pradžios Lietuva kontrolę buvo atkūrusi ir prie kitos vidaus sienos, t. y. su Latvija. Čia kontrolė buvo panaikinta nuo birželio 1 d.

VSAT primena, kad draudimas atvykti į Lietuvą iš Baltarusijos ir Rusijos tebegalioja.

Rusija ir toliau neįsileidžia užsieniečių, todėl išvykti į Kaliningrado sritį Lietuvos piliečiams galimybių nėra. Į Baltarusiją Lietuvos piliečiams galima išvykti per Medininkų, Šalčininkų ir Raigardo punktus, tačiau grįžti atgal per juos nėra galimybės, išskyrus išimtinius atvejus. Dėl to į šią šalį susiruošę keliauti asmenys turėtų itin atidžiai planuoti grįžimo maršrutus.

VSAT informacija