Mes turime 164 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:995
mod_vvisit_counterŠią savaitę:12237
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:46764

Kontrabandininkų nesėkmė prie Lazdinių ežero

2020 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis, Nr.58 (1973)

Švenčionių rajone pasieniečiai surengė pasalą, į kurią pateko keturi kontrabandinius rūkalus bandę gabenti vyrai.

Penktadienį apie vidurdienį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Adutiškio pasienio užkardos pareigūnai Švenčionių rajone, Lazdinių ežero pakrantėje, aptiko krūmuose paslėptus keturis ryšulius, aptrauktus polietileno plėvele.

Surengę pasalą, beveik po pusės paros VSAT pareigūnai užfiksavo nuo Lazdinių kaimo ežero pakrante artėjančius du asmenis. Dar du vyrai plaukė gumine valtimi. Pasieniečiai visus nešikus sulaikė. Paaiškėjo, kad tai 26-erių ir 34-erių Švenčionių rajono, 36-erių Vilniaus miesto ir 25-erių Šalčininkų rajono gyventojai. Nustatyta, kad trys iš jų neturi pasienio ruože privalomų asmens dokumentų. Jiems dar teks atsakyti ir už pasienio teisinį režimą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimą.  Pasienio ruože asmens dokumentų neturėjusiems trims vyrams bus skirti įspėjimai arba baudos.

Ryšuliuose VSAT pareigūnai rado 2 tūkstančius pakelių kontrabandinių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Už akcizinių prekių gabenimą gresia baudos nuo 5200 iki 6000 eurų.

Po apklausos visi asmenys paleisti. Neteisėtai gabentos cigaretės ir guminė valtis saugomos Adutiškio pasienio užkardoje.

VSAT  inf.