Mes turime 121 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:1930
mod_vvisit_counterŠią savaitę:26975
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:1930
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:150279

Netvarkingas miškavežis parbloškė kelkraščiu ėjusį vyrą

2020 m. spalio 14 d., trečiadienis, Nr.77 (1992)

Rugsėjo 9-osios rytą Švenčionių policija gavo pranešimą apie kelio Švenčionėliai-Januliškės kelkraštyje rastą sunkiai sužalotą, galimai automobilio partrenktą vyrą.

Vyras, gim. 1970 m., buvo sąmoningas, tačiau apie įvykį nieko negalėjo paaiškinti. Greitoji pagalba nukentėjusįjį skubiai išvežė į Vilnių, kur jis iš karto buvo paguldytas į reanimacijos skyrių.

Įvykio vietoje pareigūnai aptiko du apgadintus betoninius kelio stulpelius. Atliekant tyrimą paaiškėjo, kad sužaloti vyrą ir apgadinti stulpelius galėjo pro šalį važiavęs miškavežis. Po kurio laiko vilkikas „Volvo“ ir prie jo prikabinta miškavežio priekaba buvo surasti. Vilkiką vairavo 1960 m. gimęs vyras. Po transporto priemonės apžiūros nustatyta, jog vairuotojas nepastebėjo, kad atsikabino ir į dešinę pusę nusviro vienas miškavežio priekabos statramstis. Jis ir kliudė bei sunkiai sužalojo kelkraščiu dešinėje pusėje ėjusį vyrą. Sunkvežimio vairuotojas nepastebėjęs sužaloto žmogaus nuvažiavo toliau, o atsikabinęs statramstis apdaužė du betoninius stulpelius. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policijos departamento inf.