mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Sportas

2012 m. liepos 11 d.,trečiadienis Nr.52 (1195)

Darius Aučyna – Lietuvos čempionas

Kaune savaitgalį vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate sėkmingai pasirodė Švenčionių rajono lengvaatlečiai. Susumavus dvi dienas vykusių varžybų rezultatus, tarp rajonų, surinkę 7513 taškų, mūsų sportininkai užėmė pirmąją komandinę vietą. Puikiai pasirodė Darius Aučyna. Trišuolio rungtyje nušokęs 16 m 84 cm, jis tapo Lietuvos čempionu. Gaila, kad iki olimpinio normatyvo Dariui pritrūko vos vieno centimetro.

2012 m. Lietuvos jaunučių žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos rajono sportininkus džiugina

Birželio mėn. 28-29 dienomis Vilniuje finišavo Lietuvos jaunučių žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos. Gerai varžybose rungtyniavo rajono Papildomo ugdymo centro Sporto mokyklos auklėtiniai. Lietuvos čempionu, nušokęs 13,06 m, trišuolio rungtyje tapo Elvinas Brazauskas. Šuolio į tolį rungtyje, nušokęs 5,96 m, sportininkas pelnė bronzos medalį (treneris Vladimiras Nekrašas).

3000 m sportinio ėjimo rungtyje bronzos medalį pelnė trenerio Viktoro Meškausko auklėtinis Artur Semionov, įveikęs nuotolį per 16:40,98 min.
Šeštą vietą trišuolio rungtyje, pagerinęs asmeninį rekordą – 11,65 m, užėmė Stanislovas Čiučiurka. Finale dalyvavusi Ernesta Januševskaitė į tolį nušoko 4,42 m, o trišuolio rungtyje pasiekė 9,65 m rezultatą.