mod_vvisit_counterŠį mėnesį:89732
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Graplingo moksleivių čempionatas Švenčionyse

2021 m. lapkričio 13 d.

Nepaisant pandeminių apribojimų, pamažėle vyksta sporto renginiai. Spalio pabaigoje Švenčionyse vyko Lietuvos moksleivių graplingo čempionatas. Dėl titulų varžėsi 196 sportininkai iš Ukmergės, Šakių, Kauno, Jonavos, Vilniaus ir, žinoma, Švenčionių. Turnyre dalyvavo ir svečiai iš Latvijos. Beje, svečiai iš turnyro išvažiavo ne tuščiomis. Laimėjo vieną antrą ir dvi trečiąsias vietas. Kalbant apie komandinius rezultatus, pirmą komandinę vietą iškovojo Ukmergės dziudo klubas, antroje vietoje liko Vilniaus sporto klubo „Grečicho figh team“ komanda, trečiąją vietą užėmė Šakių „Ošimo“ klubas. Švenčionių „Liūto narvo“ klubo komanda užėmė septintąją vietą. O kaip sekėsi šio klubo sportininkams individualiai?

Amžiaus grupėje U-9, svorio kategorijoje iki 22 kg Oskaras Nalivaika (kovodamas be kimono) užėmė antrąją vietą. Daugiausia „Liūto narvo“ sportininkų kovojo U-13 amžiaus grupėje. Adrijus Kirilovas (kovojo be kimono) svorio kategorijoje iki 58 kg tapo čempionu, Ugnius Chromovas svorio kategorijoje iki 52 kg, kovodamas be kimono, užėmė trečiąją vietą, o kovodamas su kimono – ketvirtąją vietą. Martynas Basys toje pačioje kategorijoje kovodamas su kimono užėmė ketvirtąją vietą. Amžiaus grupėje U-15 Deimantas Grigorjevas svorio kategorijoje virš 72 kg iškovojo net dvi antrąsias vietas – ir kovodamas su kimono, ir kovodamas be kimono. Amžiaus grupėje U-17 svorio kategorijoje iki 72 kg Dominykas Sakovič, kovodamas be kimono, užėmė trečiąją vietą.

Galime pasidžiaugti Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ sportininkų laimėjimais ir palinkėkime jiems sėkmės kituose turnyruose.