Mes turime 209 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:3103
mod_vvisit_counterŠią savaitę:22300
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:71504
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:136288

Kokias sandėliavimo lentynas pasirinkti garaže?

2021 m. gruodžio 28 d.

Tikriausiai daugelis ne kartą susidūrėme su netvarka sandėliuke bei garaže. Regis, tik viską kruopščiai susitvarkėme ir po kelių mėnesių rezultatas vėl tas pats. Tai dažniausiai nutinka tuomet, kai daiktai neturi savo vietos, juos dedame ant grindų, statome vieną ant kito, o prireikus kokio daikto viską nuolatos kilnojame.

Pats geriausias sprendimas, padedantis išspręsti tvarkos klausimą garaže, balkone ar kitoje pagalbinėje patalpoje – sandėliavimo lentynos. Jų gali būti įvairių matmenų, skirtingų konstrukcijų bei spalvų, todėl lengvai pritaikomos skirtingiems poreikiams. Lentynos gali būti naudojamos tiek buityje, tiek ir sandėliavimo patalpose, pasirenkant tam atitinkamus lentynų išmatavimus bei apkrovas.

 

Karkasinės sandėliavimo lentynos

Jas sudaro karkasinė konstrukcija ir lentynos, kurie yra labai paprastai surenkami, o esant poreikiui, lengvai išardomi ir perkeliami į kitą vietą. Karkasas paprastai gaminamas iš tvirto plieno, specialiai sukurtas taip, kad tarpus tarp lentynų būtų paprasta reguliuoti bei patiems pritaikyti pagal individualius poreikius.

Tokios surenkamos lentynų sistemos leidžia reguliuoti ne tik kojų aukštį, bet taip pat gali būti jungiamos tarpusavy, pratęsiant jums reikalingą plotį. Todėl kiekvieną kartą pasikeitus situacijai ar prireikus daugiau sandėliavimo lentynų, tereikės tik papildomai jas prijungti prie jau esančių.

 

Medžiaginės ir plastikinės sandėliavimo spintos

Taip pat rinkoje siūlomos ir plastikinės bei medžiaginės sandėliavimo spintos, kuriose galima laikyti sezoninius rūbus, batus bei paltus ir striukes. Šias spintas sudaro atskiri lentynų skyriai bei kabykla, kurioje galima laikyti ilgus paltus ir striukes. Tokiu būdu drabužinėje bei spintoje laikomi tik aktualūs esamo sezono rūbai, kurie pasikeitus sezonui tiesiog perdedami į sandėliavimui skirtas spintas.

Plastikinės spintos yra patogios tuo, kad yra uždaros ir tvirtos, taip pat puikiai tinka buitinei chemijai, valymo priemonėms bei šluotoms laikyti. Jas galima rinktis iš įvairių modelių ir spalvų, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius bei interjerą.

Sandėliavimo lentynas vertėtų rinktis pagal tai, kokius daiktus ruošiatės laikyti, įvertinti, ar patalpoje nėra drėgmės. Renkantis bet kurias iš jų, labai svarbu atkreipti dėmesį į išmatavimus bei maksimalias apkrovas, kurias lentynos gali išlaikyti.

 
Reklaminis skydelis