Mes turime 178 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:774
mod_vvisit_counterŠią savaitę:774
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:121093
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:114011

Nelaimės. Kriminalai. Gaisrai.

2022 m. sausio 8 d.

Nuo 2021-12-01 iki 2021-12-31 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariate užregistruoti 506 informaciniai pranešimai, pradėti 27 ikiteisminiai tyrimai, surašyti 55 administracinio nusižengimo protokolai. Rajono teritorijoje registruota 30 greičio viršijimo atvejų.

 

Sumušė

Gruodžio 2 d. 18.24 val. į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariatą kreipėsi Lauko g., Švenčionėlių m., gyventoja, kuri paaiškino, kad 2021-12-02 apie 18.20 val. į namus atėjo jos anūkas, gimęs 2002 metais, kuris buvo sumuštas Žemutinėje g., Švenčionėlių m. Patikslinus įvykio aplinkybes, nustatyti vaikiną sumušę asmenys. Nukentėjusiam medikai nustatė galvos smegenų sukrėtimą, šlaunies sumušimus, rankos delnakaulio lūžį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Bandė apiplėšti

Gruodžio 10 d. 19.10 val. registruotas pranešimas, kad Žilvičių g., Švenčionėlių m., užėjęs į butą apie 30 metų amžiaus vyras, dėvėdamas juodą kaukę, pagrasino daiktu, panašiu į pistoletą, grasindamas panaudoti fizinį smurtą bute buvusių dviejų moterų atžvilgiu, pasikėsino pagrobti bute esančius daiktus, tačiau moterims pavyko pabėgti iš buto, o įtariamasis pasišalino pro antro aukšto virtuvės langą. Nukentėjo buto savininkė, gimusi 1949 metais, kuriai bute įtariamasis sudaužė virtuvės durų stiklą ir kambaryje esantį televizorių. Taip pat nukentėjo buto šeimininkės sesuo, gimusi 1958 metais, kuriai įtariamasis sužalojo veidą. Medikai moteriai pagalbą suteikė vietoje. Buto šeimininkė patyrė 210 eurų nuostolį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis nustatytas.

 

Informacija pasitvirtino

Gruodžio 14 d. 11.35 val. atlikus patikrinimą Pietų g., Pabradės m., pagal gautą informaciją dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo, laikymo ir realizavimo, informacija pasitvirtino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas Pietų g., Pabradės m., gyventojos atžvilgiu.

 

Apiplėšė sodybą

Gruodžio 15 d. 10.05 val. registruotas pranešimas apie tai, kad Vilniaus g., Pabradės m., nakties metu, išstūmus plastikinį langą, buvo įsibrauta į negyvenamą sodybą, iš kur pavogtas benzininis pjūklas „STIHL“, sugadintos pirties plastikinės durys, poilsio pastate sulaužytas plastikinio lango rėmas bei sugadinta medinių durų spyna. Bendras nuostolis – 850 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Ilgapirščiai nusitaikė į darbo įrankius

Gruodžio17 d. 09.48 val. registruotas pareiškimas apie tai, kad Įkalnės g., Pabradės m., iš statomo namo pavogti statybiniai įrankiai. Nuostolis 1000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 20 d. 07.00 val. gautas pranešimas, kad iš įmonės pastato, esančio Molėtų g., Pabradės m., patekus per langą, pavogti įrankiai: akumuliatorinis suktukas, suvirinimo aparatas, mažas kampinis šlifuoklis „Makita“, didelis kampinis šlifuoklis „Makita“, perforatorius „Bosch“, rankinis gręžtuvas, rankinis diskinis pjūklas „Bosch“ ir plastikinė juodos spalvos dėžė su įrankių komplektu. Žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio28 d. 08.00 val. gautas pranešimas, kad nakties metu Pašto g., Pabradės m., iš statybinio vagonėlio pavogti darbo įrankiai. Nuostolis tikslinamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Rado narkotikų

Gruodžio24 d. 22.05 val. sustabdytas patikrinimui automobilis „Honda Civic“, kurio keleivis akivaizdžiai nerimavo, elgėsi įtartinai. Pas jį apžiūros metu aptiktos narkotinės medžiagos. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Agresyvūs keleiviai

Gruodžio 24 d. 08.49 val. gautas pranešimas, kad į Švenčionėlių geležinkelio stotį atvykstančiame traukinyje Vilnius-Turmantas neblaivūs ir agresyvūs vyrai. Dviems neblaiviems piliečiams (3,47 prom.ir 3,60 prom. girtumas) surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir gresia baudos nuo keturiasdešimt iki dviejų šimtų eurų.

 

Nukentėjo nuo sukčių

Gruodžio 28 d. 13.19 val. registruotas pareiškimas iš Fabriko g., Pabradės m., gyventojo apie tai, kad pareiškėjas per Skelbiu.lt pardavinėjo automobilio padangas. Klientas, norėjęs pirkti prekę, atsiuntė nuorodą per WhatsApp, kurioje reikėjo suvesti duomenis, pranešėjas suvedė reikalingus duomenis. Vėliau pastebėjo, kad iš jo banko sąskaitos dingo 3500 eurų. Atidaręs sąskaitos išklotinę, pamatė, kad minėta suma „iškeliavo“ į kažkokią užsienio įmonę. Dėl sukčiavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Keliuose - neblaivūs

Gruodžio 1 d. 22.53 val. Sodų g., Švenčionėlių mieste, sustabdytas automobilis „VW Passat“, kurio vairuotojui, gimusiam 1984 metais, nustatytas 2.83 promilių girtumas. Automobilis nugabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 16 d. 21.57 val. registruotas pranešimas, kad Vilniaus g., Pabradės m., sustabdytas automobilis „Volkswagen Transporter“, kurio vairuotojui, gimusiam 1996 metais, nustatytas 1,61 promilių girtumas. Automobilis nugabentas į saugojimo aikštelę. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio19 d. 19.23 val. kelyje Vilnius-Zarasai, netoli Švenčionių miesto, pastebėtas šalikelėje įklimpęs automobilis „Opel Astra“, kurio vairuotojui, gimusiam 1980 metais, nustatytas 3.26 promilės girtumas. Automobilis nugabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 19 d. 03.04 val. Molėtų g., Pabradės m., sustabdytas automobilis BMW, kurio vairuotojui, gimusiam 1998 metais, nustatytas 0,68 prom. girtumas. Jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas, kuris užtraukia baudą nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Gruodžio26 d. 02.30 val. Mokyklos g., Prienų k., sustabdytas patikrinimui automobilis „Volvo S60“, kurio vairuotojui, gimusiam 1995 metais, nustatytas 2,42 promilių girtumas. Automobilis nugabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio26 d. 14.22 val. gautas pranešimas, kad kelyje Pabradė-Gaspariškės nuo kelio nuvažiavęs automobilis „Jeep Grand Cheroke“. Atvykus, automobilį vairavusiam piliečiui, gimusiam 1971 metais, nustatytas 0,94 promilių girtumas. Jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas, kuris užtraukia baudą nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

 

Smurtavo neblaivūs artimieji

Gruodžio5 d. 09.00 val. gautas pranešimas, kad Švenčionėlių g., Švenčionių m., konflikto metu neblaivus vyras, gimęs 1993 metais, parvertęs ant žemės smaugė savo žmoną, gimusią 1997 metais, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 9 d. 22.36 val. registruotas pranešimas, kad Aukštaičių g., Cirkliškio k., pranešėjas atėjo pas kaimyną ir rado jį sumuštą, kraujuota nosimi, be sąmonės. Įvykio vietoje ant lovos buvo rastas be sąmonės gulintis sumuštu veidu vyras, gimęs 1981 metais. Kambaryje taip pat buvo nukentėjusiojo brolis, kuriam buvo nustatytas 3,72 promilių girtumas. Pastarasis paaiškino, kad tai jis tyčia su kumščiu sudavė savo broliui į veido sritį, po smūgio brolis prarado sąmonę. Nukentėjusysis išvežtas į ligoninę, įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 14 d. 19.40 val. gautas pranešimas, kad A.Mickevičiaus g., Pabradės m., konflikto metu girta (1,60 promilės girtumas) moteris, gimusi 1976 metais, kirviu sudavė savo sugyventiniui, gimusiam 1987 metais (2,63 promilės girtumas) į kaktą ir peiliu sužalojo dešinės rankos plaštaką. Įtariamoji sulaikyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 30 d. 07.50 val. gautas pranešimas apie tai, kad Svirkų k., namo laiptinėje pranešėjas pamatė kaimyną kruvinu veidu, kuris laikėsi už gerklės. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad vyrą, gimusį 1964 metais, sumušė sūnus, gimęs 1988 metais. Medikai nukentėjusįjį išvežė į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Vilniaus apsk. VPK Švenčionių r. PK inf.

 
Reklaminis skydelis