Mes turime 129 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:698
mod_vvisit_counterŠią savaitę:27453
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:8455
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:150279

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis ultragarsinį oro drėkintuvą?

2022 m. sausio 11 d.

 

Kokios patalpos drėkinimui naudosite ir koks jos plotas

Drėkintuvą galima naudoti ne tik namuose, tačiau ir restoranuose – čia jis tiks drėkinti įvairios paskirties patalpų orą – šaldymo kameros ar daržovių vitrinų, be to, galima pritaikyti netgi ir lauko terasų atvėsinimui karštomis vasaros dienomis. Šaldymo įrangos specialistai pabrėžia, jog renkantis drėkintuvą pirmiausia reikėtų atsižvelgti į jo galingumą – kokio dydžio patalpos drėkinimui jis yra skirtas. Gamintojai dažniausiai nurodo maksimalią galią, tačiau nereikėtų pamiršti, jog tokia galia bus pasiekta esant idealioms sąlygoms, pavyzdžiui, drėgnam orui neišeinant į kitus kambarius.

 

Triukšmingumo lygis

Šis kriterijus labiau galioja kitiems oro drėkintuvams, nes būtent ultragarsinis dėl naudojamų ventiliatorių pasižymi itin tyliu veikimu, kas padės sukurti komfortišką aplinką darbui, poilsiui ar bendravimui, nesvarbu, ar tai bus restorano virtuvė, kavinės terasa, kitos maitinimo įstaigos patalpos ar dar kita vieta.

 

Automatinis veikimas

Ultragarsinis oro drėkintuvas išsiskiria dar ir tuo, kad veikia automatiškai, todėl jo valdymas tikrai nesukels problemų net ir tiems, kurie neturi patirties naudojantis šia įranga bei laiko jai reguliuoti. Nustačius norimą drėgmės kiekį prietaisas pats nuolatos įsijungs bei išsijungs palaikydamas būtent tokį drėgmės procentą, kaip ir pageidaujate. Įrenginys gali turėti ir integruotą higrometrą, nustatantį kambario drėgmės lygį bei veikiantį laiku įsijungiant ir išsijungiant. Taip pat galima nustatyti ir laikmatį, kuris veiktų intervalais, trunkančiais nuo 1 iki 24 valandų (galite pasirinkti bet kokią trukmę).

 

Nepamirškite valymo

Vandenį, esantį drėkintuve būtina keisti, kad nesusidarytų nešvarumų ir nepasklistų nemalonus kvapas, taip pat tam, kad jame nesiveistų mikroorganizmai. Teisingam valymo atlikimui reikėtų įdėmiai perskaityti gamintojo nurodymus ir sekti būtent jais.

 

Vanduo ir filtrai

Ultragarsiniam oro drėkintuvui rekomenduojama naudoti kuo švaresnį, geriausia distiliuotą arba filtruotą vandenį, nes juose nebus likę kalkių ir kitokių nuosėdų. Jeigu naudosite kietą vandenį gali tekti itin dažnai keisti filtrus, kad jų neužkimštų baltos nuosėdos. Įprastai filtrus reikia keisti po kelių mėnesių, pigesniems prietaisams gali tekti tai daryti dažniau.