Mes turime 184 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:822
mod_vvisit_counterŠią savaitę:27577
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:8579
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:150279

Kokie privalumai išskiria bituminę stogo dangą iš kitų?

2022 m. sausio 11 d.

Kiekvienam naujų namų savininkui arba teims, kurie keičia stogo dangą norisi išsirinkti patį kokybiškiausią variantą. Reikalavimų ir lūkesčių dažnai turime daug, o ar įmanoma juos visus patenkinti? Jeigu ieškote tokios dangos, kuri bus ir kokybiška, ir ilgalaikė, ir dar norite turėti galimybę ją susimontuoti patys, tai bituminė danga yra būtent ta, kuri atitinka šiuos kriterijus. BMIgroup bituminės čerpės bus geras pasirinkimas norintiems laiko patikrintos stogo dangos. Bituminė danga – itin elastinga ir lengva medžiaga, kuri puikiai tiks šlaitiniams stogams su dideliu nuolydžiu bei įvairioms stogo konstrukcijoms. 

 

Tiems, kurie darbus mėgsta daryti patys

Jeigu norite stogą uždengti savo jėgomis, tuomet šios čerpės kaip tik jums. Net ir pati kokybiškiausia danga neteks savo vertės, jeigu bus sumontuota nekokybiškai, dėl to būtinai perskaitykite informaciją apie montavimą bei dėl visko tarkitės su specialistais. Kadangi bituminė medžiaga montuojasi lengviausiai iš visų stogo dangų, keblumų kilti neturėtų, todėl neužtruksite ilgai ir padarysite mažiau klaidų. Nauja stogo danga galėsite didžiuotis greitai, o ir savo pastangų rezultatas maloniai nustebins jus pačius.

 

Didelis pasirinkimas

Pasirinkdami bitumines čerpes gausite galimybę nuspręsti, kuri spalva bei forma labiausiai atitinka jūsų skonį. Be abejonės, jog čerpes svarbu priderinti prie kitų eksterjero dalių, tačiau dar geriau daryti atvirkščiai – išsirinkti jums patinkančią dangą ir tuomet ieškoti prie jos derančios namo spalvos. Tokiu būdu stogas taps pagrindiniu eksterjero akcentu ir pritrauks praeivių bei svečių akį, o ir patiems kiekvieną kartą pažvelgus į savo stogą bus itin malonu. Svarbiausia – turėkite savo viziją ir ją išsakykite specialistui, kuris padės jums išsirinkti čerpes.

 

Laiko patikrinta kokybė

Bituminė stogo danga nustebins savo lengva priežiūra – kaip ir kiekvieną stogo dangą ją reikėtų apžiūrėti porą kartų per metus, kad įsitikintumėte, jog neatsirado jokių pažeidimų, taip pat nuvalytumėte lapus nuo paties stogo ir vandens latakų. Pati danga yra itin tvirta ir atspari ekstremaliems temperatūrų svyravimams, įvairioms stichijoms bei puikiai izoliuoja nuo išorinių garsų, pavyzdžiui, lėktuvų ūžesio.