Mes turime 158 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:2986
mod_vvisit_counterŠią savaitę:22183
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:71387
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:136288

Utenos kredito unijoje – geresnės sąlygos taupyti

2022 m. sausio 22 d.

Utenos kredito unija vienerių metų indėlio sutartį sudariusiems nariams moka 1,5 proc. metines palūkanas, tuo metu už 18 mėn. indėlį – net 2 proc. Tokios palūkanos yra net keliskart didesnės negu už tokios pat trukmės indėlius siūlomos palūkanos didžiuosiuose šalies bankuose, o taip pat – ir didžiausios regione, lyginant su kitomis čia veikiančiomis kredito unijomis.

Utenos kredito unijos administracijos vadovas Andrius Mackonis sako, kad atidžiai savo pinigus skaičiuojantys ir taupymu besirūpinantys gyventojai, pastebėję patrauklų pasiūlymą, neabejodami tampa Utenos kredito unijos nariais, kad galėtų perkelti turimas santaupas ir toliau taupyti geresnėmis sąlygomis.

„Kai šalyje įsibėgėja infliacijos tempai, pinigai praranda savo vertę. Dėl to tampa nenaudinga indėlius laikyti ten, kur už juos moka žemas palūkanas, arba dar blogiau – nemoka visiškai, -– aiškino A. Mackonis. – Žmonės tai puikiai supranta ir renkasi geresnius pasiūlymus.“

Nors vienas kitas asmuo ir atvyksta į Uteną, kad taptų kredito unijos nariu ir čia pradėtų taupyti, vis daugiau gyventojų naudojasi elektroninio parašo privalumais ir narystės bei taupymo sutartis sudaro neišvykę iš savo namų. „Džiugu, kad žmonės išnaudoja interneto ryšio ir elektroninio parašo teikiamas galimybes, dėl kurių fizinė finansinių paslaugų teikimo vieta ir jos darbo laikas tampa visiškai nebesvarbūs“, – džiaugėsi A. Mackonis.

Kviečiame nedelsti ir pasirūpinti savo santaupomis pradedant taupyti Utenos kredito unijoje!

Jei naudojatės elektroniniu parašu, tapti Utenos kredito unijos nariu bet kada galite interneto svetainėje www.uku.ltarba darbo dienomis atvykę į kredito uniją, adresu Aušros g. 34-3, Utena. Detalią informaciją galite rasti www.uku.ltarba teirautis tel. nr. 8 389 50995 ir el. paštu info@uku.lt.

Utenos kredito unija yra LKU kredito unijų grupės narė. Grupės valdomas turtas sudaro beveik 60 proc. viso Lietuvos kredito unijų sektoriaus turto. 44 grupei priklausančios kredito unijos, kurių priežiūrą ir kontrolę vykdo LCKU, teikia svarbiausias finansines paslaugas – nuo mokėjimo kortelių ir el. bankininkystės „i-Unija“ iki terminuotųjų bei taupomųjų indėlių, kreditų gyventojams, ūkiui bei verslui.

                          Utenos kredito unijos inf.